Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 21:44:15 (79118) |
A nyomvonal (track), és az útvonal 2 különböző fogalom. Más a funkciójuk is.
[ előzmény: (79117) kovaripeti, 2023.04.01 20:35:21] |
|
Nargoth | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 20:15:03 (79116) |
Ja értem.
"200 routes, 250 points per route"
Ez 764 pont. Soha nem fogja látni így szerintem ez miatt.[ előzmény: (79114) kovaripeti, 2023.04.01 20:06:38] |
|
kovaripeti | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 20:06:38 (79114) |
Persze, hogy amit átküldtem azt simán látja, mert az a nyomvonal. Azt nekem is. BaseCamp-ben alakítsd át útvonallá és azt küld át a Garminra. [ előzmény: (79113) Nargoth, 2023.04.01 19:48:08] |
|
Nargoth | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 19:48:08 (79113) |
Oregon 750 simán látja.
A file-t amit küldtél, bemásoltam a GPX könyvtárába, 203 kili és az egész megvolt.
A leírás szerint nálad is mennie kellene:
https://support.garmin.com/en-US/?faq=1Ut7eV6nlp5FV6OtbHmhF6
Próbáld meg hogy törölsz a készülékről GPX-eket, hogy biztosan legyen szabad "memóriája". Pl. a geocaching versenyeken elö szokott fordulni, hogy feltöltjük a készülékre a versenypontokat, de a készüléken egy sem jelenik meg, mert tele van az utvonalpontjai. Persze a készülék egy szót sem szól![ előzmény: (79112) kovaripeti, 2023.04.01 18:42:13] |
|
kovaripeti | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 18:42:13 (79112) |
Átküldtem. Ide is belinkelem. Ez a kép fogad mikor betöltöm azt ami a gépen 203 km és körbe mutatja a balatont. Az Oregonon meg csak 78 km és csak a déli part. ......ja nem tudom hogy kell képet belinkelni. Akkor ezt kihagyom.[ előzmény: (79111) Nargoth, 2023.04.01 17:26:09] |
|
kovaripeti | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 17:18:08 (79110) |
765 pont. Az sok lenne? Úgy csináltam, hogy letöltöttem egy nyomvonalat a netről. Azt tökéletesen kezeli. Majd a BaseCamp-ben nyomtam egy olyat, hogy jobb klikk, "Útvonal létrehozása a kijelölt nyomvonal alapján". Ott meg is csinálja, a BaseCampben mutatja körbe a balaton körül, de ha áttöltöm az Oregon 550-be, ott már csak a déli részen van útvonal, ami 78 km. [ előzmény: (79109) gusty, 2023.04.01 10:12:38] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 10:12:38 (79109) |
Gondolom a gpx több pontot tartalmaz, mint amit a GPS kezelni tud. Ki kell ritkítani.
Basecamp-ben ha megnyitod a tracket, akkor mutatja a pontok listáját és balra lent a pontok számát is. A track szűrése funkcióval lehet ritkítani, optimalizálni a tracket.
[ előzmény: (79108) kovaripeti, 2023.04.01 08:35:18] |
|
kovaripeti | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 08:35:18 (79108) |
Üdv. Több helyről is letöltöttem a teljes balaton kör gpx fájlt, ha a gépen megnyitom a BaseCamp mutatja körbe 203 km de ha betöltöm a Garmin Oregon 550-be ott csak a déli partot 78 km. Mi lehet a baj? |
|
|
|