Megjegyzések:
| | Kokó 2006.04.24 15:15 | | Begyűjtöttem!
| | | Kokó 2006.04.21 10:44 | | A hétvégén - szerény frissítés után - még várja a keresőket! Ezúton is megkérem a Tisztelt Megtalálót, hogy megtalálását jelezze az oldalon!
| | | macikupac 2006.04.16 13:45 | Fénykép: | Ha már nyúl, legyen... Mivel Koko 2 közeli helyre is rejtett, így erre is rámozdultunk. Először a forrás feletti pihenőhely környékén kerestük, majd visszább Verőce felé. Egyik helyen sem jártunk sikerrel. Mivel Prücsök elaludt, így Mityóval ketten kerestük tovább. Már szinte minden helyet feltúrtunk, de még mindig semmi. Végül a sorompónál sokkal tovább mentem. A térképen jelzettnél - szerintem - jóval beljebb persze meglett. Utána már a tavat és a vadlest is megláttam. A keltike-szőnyeg illatfelhője lengte körbe. Köszönjük!
| | | Tócsa 2006.04.15 13:00 | | Szemet és orrot gyönyörködtető volt a sok szines virág. Hát, kicsit elszórakoztunk a farönkökkel, amig rátaláltunk az igazira. Nagyon köszönjük!
| |
|