Előzmények
Lipták Roland | hozzászólásai | válasz erre | 2023.09.23 09:28:33 (5038) |
Kicseréltem a háttérpoligont egy korábbi, biztosan jó letöltésből kimásoltra, már nem írja ki a "Error regions/bukk.GPX" hibát, és megjelenik a Bükk körvonala is.
Meglátjuk lefut-e a Garmin generálás, és lesznek-e POI-k a letöltött tájegységben.[ előzmény: (5037) Lipták Roland, 2023.09.23 09:10:19] |
|
Lipták Roland | hozzászólásai | válasz erre | 2023.09.23 09:10:19 (5037) |
Ez a háttérpoligon körvonala lesz, amit a többi tájegységnél kirajzol a raszteresre.
Valamiért nem létezik, vagy nem tudja létrehozni.[ előzmény: (5036) Hev, 2023.09.23 07:23:27] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2023.09.21 23:24:34 (5032) |
Ki is írja a letöltési oldalon a Bükk hibáját.
Error regions/bukk.GPX
El kell küldeni egy rendszergazdának egy korábbi még biztosan jó tájegységi mentést, hogy irja felűl a jelenlegi hibásat. [ előzmény: (5031) FTom, 2023.09.21 22:29:12] |
|
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2023.09.21 22:29:12 (5031) |
Valószínűleg a Bükk tájegység valamilyen tisztázandó hibája okozza a POI-k hiányát. Lehet, hogy a térképkészítés is emiatt lassul (néhány éve akasztotta már meg egy-egy tájegység a folyamatot).
Kipróbáltam több másik tájegység letöltését (aggtelek.mp, felso-tisza.mp, tisza-to.mp), azok mérete nem csökkent, nem hiányoznak a POI-k.[ előzmény: (5030) Lipták Roland, 2023.09.21 21:28:35] |
|
Lipták Roland | hozzászólásai | válasz erre | 2023.09.21 21:28:35 (5030) |
Látom, most látszólag befejezte, de:
- A raszteres frissítése áll. Napokkal ezelőtti rajzolásaim nem jelennek meg.
- Hiába tűnik úgy, hogy lehet rajzolni, a letöltött tájegységben egyetlen egy POI sincs.[ előzmény: (5029) FTom, 2023.09.21 18:50:33] |
|
Lipták Roland | hozzászólásai | válasz erre | 2023.09.21 11:12:37 (5028) |
Napok óta folyamatosan fut a Garmin térképgenerálás. Most már biztosan nagyon jó lesz a térkép. :)
Viszont, nem lehet rajzolni. Meg gondolom a szervert is terheli, bár ez úgy tűnik, nem feltűnő. |
|
|
|