Előzmények
kovaripeti | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 17:18:08 (79110) |
765 pont. Az sok lenne? Úgy csináltam, hogy letöltöttem egy nyomvonalat a netről. Azt tökéletesen kezeli. Majd a BaseCamp-ben nyomtam egy olyat, hogy jobb klikk, "Útvonal létrehozása a kijelölt nyomvonal alapján". Ott meg is csinálja, a BaseCampben mutatja körbe a balaton körül, de ha áttöltöm az Oregon 550-be, ott már csak a déli részen van útvonal, ami 78 km. [ előzmény: (79109) gusty, 2023.04.01 10:12:38] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 10:12:38 (79109) |
Gondolom a gpx több pontot tartalmaz, mint amit a GPS kezelni tud. Ki kell ritkítani.
Basecamp-ben ha megnyitod a tracket, akkor mutatja a pontok listáját és balra lent a pontok számát is. A track szűrése funkcióval lehet ritkítani, optimalizálni a tracket.
[ előzmény: (79108) kovaripeti, 2023.04.01 08:35:18] |
|
kovaripeti | hozzászólásai | válasz erre | 2023.04.01 08:35:18 (79108) |
Üdv. Több helyről is letöltöttem a teljes balaton kör gpx fájlt, ha a gépen megnyitom a BaseCamp mutatja körbe 203 km de ha betöltöm a Garmin Oregon 550-be ott csak a déli partot 78 km. Mi lehet a baj? |
|
|
|