Előzmények
Moles | hozzászólásai | válasz erre | 2011.08.23 09:16:38 (58620) |
Augusztus 13-án kb. 8:00-11:00 között. Remélem neked is ez volt csak. Több ismerősömnek volt hasonló problémája a napokban. [ előzmény: (58617) Mákos, 2011.08.23 09:11:10] |
|
Mákos | hozzászólásai | válasz erre | 2011.08.23 09:11:10 (58617) |
Ez mikor volt pontosan? Tegnap délután 2-4 között nekem is voltak csúnya GPS próblémáim, és szeretném azt hinni, hogy nem az én készülékemben van a hiba...[ előzmény: (58615) Moles, 2011.08.23 08:42:24] |
|
Moles | hozzászólásai | válasz erre | 2011.08.23 08:42:24 (58615) |
Az utolsó túrámon a vértesben valószínűleg belefutottam egy napkitörésbe, mert a Legendem magától megindult, miközben én egy helyben álltam az ellenőrző ponton. Indulás után gyenge 100-150 méteres tévesztéssel ment. :) Eközben a telóm is furcsa dolgokat művelt. Be volt tervezve a túrán két láda megkeresése de így nem sok esélyem volt. Nem is próbálkoztam. [ előzmény: (58609) halaszkiraly, 2011.08.23 05:25:26] |
|
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2011.08.23 05:25:26 (58609) |
Nekem akkor tévedett a csiksz következetesen néhányszáz métert amikor a koordináta dátum el volt állítva. Igaz, a kézzel bevitt pontok jók voltak (önmagával) csak a feltöltött pontok kerültek máshova - majd, 200 méterrel.[ előzmény: (58608) BushRangers, 2011.08.23 03:22:47] |
|
BushRangers | hozzászólásai | válasz erre | 2011.08.23 03:22:47 (58608) |
Üdv!
A kezem ügyébe került egy MAGELLAN MAP 410 típusú gps!!!Egyetlen probléma merült fel vele,mégpedig az hogy változóan kb 200-300métert csal,téved!Kicsit sokallom!:)
Használt már valaki ilyen "őskövületet"?Beszéltem már olyannal aki használt ilyet repülései során,tökéletesen meg van vele elégedve,és le is teszteltük,saját magához képest kb 2 méteren belül van a pontossága!Jól lehetne használni csak a bevitt koordinátákhoz már egy "picit"pontatlan!
Ha valaki tudna benne segíteni megköszönném.Kidobni nem szeretném!!! |
|
|
|