Előzmények
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.10.03 21:17:42 (20707) |
Letöltöttem az 53.exe-t (jún.7.), kicsit szokatlanok a részletek, de nem annyira érdekes. Viszont most, hogy kijelöltem a már említett kapcsolókat, nyomom a letöltést, jön a következő üzenet: MapSource cannot read this file because it was created with a different version of MapSource. Mit tegyek?[ előzmény: (20704) jekaeff, 2007.10.03 21:03:03] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2007.10.03 21:03:03 (20704) |
Jaaaaaaaaaaj, már megint egy MapSource_Lang.dll hiba! Nekem szerencsére sose volt ilyen. Telepítettél mostanában Navi vagy Topoguide-ot? Ha igen, akkor Tovább-Tovább-Tovább-Kész Jellegű telepítés volt? Ha igen, akkor az hiba volt :o)
Nem szabad engedni neki, hogy újra felrakja a Mapsource-ot is, csak a fríssített térképet (Egyedi telepíés kell). Esetleg telepísd felül a Mapsource-ot a legfrissebbel ( http://www8.garmin.com/software/MapSource_6134.exe ), vagy ha zavar, hogy a legújabbal rosszak lesznek az "ő" és "ű" betűk, akkor valamelyik régebbivel ( http://www.gpsinformation.org/perry/msource/ ).[ előzmény: (20702) Erdőjáró, 2007.10.03 20:44:38] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.10.03 20:44:38 (20702) |
Csinálgatom, de megakadtam! A geko-s oldal 4.1-es variációját próbáltam, de miután kijelöltem az "utak trackként" és a "név eleje legyen ACTIVE LOG" kapcsolót és nyomtam egy letöltést, a következő üzenet jött: Incorrect or missing lenguage dll file. Please reinstall MapSource_Lang.dll.
Most akkor mit csináljak?[ előzmény: (20696) jekaeff, 2007.10.03 19:08:35] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.10.03 18:53:26 (20695) |
Valami nekem nem világos még! Ez az egész varázslat nem arról szól, hogy a térkép nélküli kütyübe a térkép útjait valahogy belegyömöszöljük a ketyerébe? Félreértettem volna?
Ha mégis jól gondolom, akkor mit írjak az "Inputba"?
Vagy olvassak több FAQ-ot?[ előzmény: (20690) yoggi, 2007.10.03 18:23:29] |
|
yoggi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.10.03 18:23:29 (20690) |
konvertáld a route-t trackké, csak figyelj, ha 500 trackpontnál több lesz akkor szét kell vágni, mert mentett tracket csak 500 pontig tud tárolni a kütyü, illetve ez gépfüggő[ előzmény: (20687) Erdőjáró, 2007.10.03 18:06:07] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.10.03 18:06:07 (20687) |
A WinGDB-ben hogy is kell megoldani, hogy a térkép nélküli kütyüben valahogy megjelenhessenek az utak? Próbálkoztam, sejtem is, de valamit még nem jól csinálok. Ezzel most megint úgy vagyok, mint a minap a KML-ügyben a 20470 környékén. |
|
|
|