Előzmények
Sparks | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.21 11:15:48 (17380) |
Na várj. Most kipróbáltam. Beimportáltam a 2-es Navitellel a pontokat. A 3-as Navitellel ez már szépen használható volt. Létrehoztam menet közben a 3-asban egy útpontot. Ezt kiexportáltam és persze így nem működött, elszúrta. Megnyitottam a 2-es verziót, azzal kiexportáltam és tökéletes. Viszont nekem a Russa is megnyitja a Navitel fájljait, exportra-importra működik az is. [ előzmény: (17377) bregő és andorpapa, 2007.05.21 08:15:36] |
|
bregő és andorpapa | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.21 08:15:36 (17377) |
Ez jó ötlet, viszont exportálni nem lehet így, mert a Russa nem hajlandó olvasni a Navitel waypoint fájlját. A 2-es Navitellel lehet ilyesmit?[ előzmény: (17369) Sparks, 2007.05.20 16:00:29] |
|
Sparks | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.20 16:00:29 (17369) |
A 3-as verizóban valóban nem. Én úgy oldottam meg, hogy a 2-es verzióval importálom a pontokat és úgy tökéletes, de akár a Russa-val is be lehet importálni, ugyan azt a formátumot használja mind. Utána már nincs gondja a 3-as iNavi (Navitel) programoknak sem. Félmegoldás, de legalább működik. Bár igazság szerint én geocachingre megmaradtam a 2-es Navitelnél, valahogy az még nincs annyira túlbonyolítva, szétszedve, ugyan nem tud 3D-t, mint a 3-as, de hát geocachinghez nem is kell az.[ előzmény: (17365) bregő és andorpapa, 2007.05.20 09:10:58] |
|
bregő és andorpapa | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.20 09:10:58 (17365) |
Játszadozom egy ideje a Navitellel, és arra a következtetésre jutottam, hogy ebben a szoftverben a waypoint import/export egyelőre nem kerek. Vagy csak én futok át valami nagyon triviális dolgon?[ előzmény: (17346) bigmick, 2007.05.19 00:18:46] |
|
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.19 00:18:46 (17346) |
Nem telepítettél mostanában Navitelt a PDA-ra?
Páran jártunk hasonlóan mostanában, hogy a Navitel elcseszi a koordináta formátum alapbeállítását, és ez az eredmény. Ezen a környéken keresd a megoldást![ előzmény: (17340) Bal3, 2007.05.18 22:01:33] |
|
Bal3 | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.18 22:01:33 (17340) |
Áve!
Ilyen nincs. Letöltöm az összes ládát mps-ben, felrakom a PDA-ra és a koordináták megváltoznak! "N" helyett "S" lesz, így minden GC pont 9-10.000 km-re van :)
Próbáltam Mapsource-szal átkonvertálni mps-ből gdb-be, ugyan az a hiba maradt.
Vicces lesz így a holnap.
Üdv Bal3 |
|
|
|