Összesen: 15 db hozzászólás
Gubirobi | hozzászólásai | válasz erre | 2012.12.04 08:13:33 (5177) |
Old Eye javaslata nekem megfelelt. Viszek még fel új POI-okat Fejér megyében, lesz mivel helyettesíteni, újraszerkeszteni. |
|
Gubirobi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.12.27 19:47:30 (4400) |
Szép, nem szép, ez van! Most nincs időm bemérni az új koordinátákat!
Jövő éveben megyek oda, majd megjelentetem saját POI-ként és könnyebb lesz majd karbantartani, mert még hev (utólag is kösz) rajzolta fel nekem egy feltöltött track-em alapján.
Így volt a legjobb! Jobb egy fent nem lévő POI, mint egy rossz POI (szvsz)!
... és kösz a törlést Bryan! |
|
Gubirobi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.16 19:32:11 (4157) |
Ma Gánton voltam túrázni és a TUHU-n látható POI-okra mutatva nem jelent meg semmi információ a GPS-en (O550 és 62s egyaránt) csak a pont koordinátája.
Itthon megnéztem Fehérvárt, ez a rész működik.
Valószínűleg a Vértes térképrészlettel lehet a gond.
Valaki megnézné ezt?
Ha valós a probléma, akkor kérlek tegyetek valamit! Kösz! |
|
|
|