Összesen: 9 db hozzászólás
Kletyo | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.07 16:42:14 (1523) |
Semmi! Ez ideiglenes megoldás lehet Kulisz és még sokak problémájára. Ide nem tudsz felvenni POI-t, csak látod a Tipus=Garmin... féléket.[ előzmény: (1522) johann g (Lud), 2007.05.07 15:33:41] |
|
Kletyo | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.07 13:28:16 (1521) |
Ha sikerül rövid időn belül bevezetni az új POI típusokat, az nagyszerű, ha nem, még mindig lehetne egy új kategóriát felvenni a POI listába, mondjuk "típusnélküli" néven és ebben jelenhetnének meg a most nem "szabványosak". Így nem érezné magát megrövidítettnek a POI felvivője.[ előzmény: (1520) Kolesár, 2007.05.07 09:14:54] |
|
Kletyo | hozzászólásai | válasz erre | 2007.05.06 19:19:02 (1509) |
Nagyon helytelennek egy POI típusát csak azért visszabutítani, hogy megjelenjen egy listában! Ha ismert az azonosítója - márpedig itt ismert (1082, 2197) - akkor a böngészőben elérhető az alább is leírt linkekkel.[ előzmény: (1508) VasG, 2007.05.06 17:47:47] |
|
Kletyo | hozzászólásai | válasz erre | 2006.12.20 21:14:33 (870) |
Éjjel, amikor tisztáztam a tracket, már leragadt a szemem, de nekem is feltűnt, hogy "feleslegesen" nyomtam pontot ;-)
(Soha többet nem mérek be egy pontot se GPS-szel, mert ennyit az is téved. Inkább csak megsaccolom! Az sokkal gyorsabb! :-)))))
Akkor megszórhatod a tájegységeimet földrajzi POI-kkal, de aztán tényleg pontos legyen :-))
A tracket ha van kedved, dolgozd fel nyugodtan. Én előbb a pilisieket fogom feldolgozni Csillaghegy és részben Békásmegyer úthálózatával együtt, majd néhány börzsönyi patakot akarok bekarcolni, csak ezután fogok más területekre merészkedni.[ előzmény: (869) lelcache, 2006.12.20 17:26:00] |
|
Kletyo | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.06 18:08:39 (743) |
Tudom, hogy általánosságban fogalmaztál, csak a példa volt konkrét. :-)
Rossz koordinátán, vagy többszörösen bejelentett POI-kat az egész országra kiterjedt térkép birtokában a bővülő tartalommal (viszonyítási pontokkal, vonalakkal) arányosan, egyre könnyebb kiszúrni és mivel lehetőségünk is van a javításra, tesszük is. Időnként hosszabb ideig tart, mert a bejelentővel tisztázni kell ezt-azt vagy egyszerűen elkerüli a figyelmünket. Egy észervétel itt a fórumban, mindenképp hasznos.
"Nullás" POI-t csak nagykiterjedésű, felülettel is jelölt elem (leginkább a településeknél) tudok elképzelni.[ előzmény: (741) kocsi, 2006.11.06 16:14:53] |
|
Kletyo | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.06 15:53:12 (740) |
Olyan sűrűn látogatott, népszerű helyeken is találtam rossz POI-kat, mint Börzsönyben a királyréti csomópont
???
Melyik Királyrétről van szó és szerinted hol kellene lennie? A Börzsöny tájegységben levő POI-k 80%-át (köztük a Királyrétet és Király-rétet is), én vittem fel a térképre és biztosíthatlak róla, hogy mind mérés alapján történt! :o[ előzmény: (736) kocsi, 2006.11.06 12:11:53] |
|
Kletyo | hozzászólásai | válasz erre | 2006.07.07 01:09:03 (387) |
Jó ötlet a POI pöttyé válása. (Az utaknak is 1px-es vonallá kellene alakulni, mondjuk 500 m-es zoomszinttől.)[ előzmény: (385) Trackman, 2006.07.06 12:40:15] |
|
Kletyo | hozzászólásai | válasz erre | 2006.03.11 12:11:02 (72) |
Fontos egyáltalán, hogy egy csúcs kereshető legyen? Hegynek felfelé kell menni, oszt ott van :-)[ előzmény: (70) bregő és andorpapa, 2006.03.10 23:23:47] |
|
|
|