Összesen: 22 db hozzászólás
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2020.02.14 20:15:08 (6851) |
Most feltöltöttem 1 képet egy saját poihoz, az látszik.
Bár a tuhun rákattintva nem jó méretű ablakban jelenik meg.[ előzmény: (6850) VP, 2020.02.14 20:08:53] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2020.02.14 19:13:04 (6848) |
Viszont a feltöltött képek is csak a gc.hu-n nézve látszanak, a tuhu-n nézve nem. :-([ előzmény: (6847) VP, 2020.02.14 18:28:43] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2020.02.14 18:28:43 (6847) |
Köszönöm!
Így megy.
(De ez tényleg fura, h két helyen fent van, és minden más.)[ előzmény: (6846) Juju, 2020.02.14 18:23:26] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2020.02.14 18:13:09 (6845) |
POI-hoz írt megjegyzéshez nem tudok képett feltölteni.
Nagy fehér mező lesz csak.
Olvastam, hogy a gc.hu alól megy, de azt nem tudom, hogy tudok elérni egy adott poi-t onnan. Ott csak a 10 típus van, ha rákattintok az összesre, márs újra a tuhu-n vagyok. |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2019.12.24 17:33:03 (6828) |
Az AGIP benzinkutakat átvette a MOL. Sok benzinkút POI van, ahol ezt át kéne írni. (Én most kettőhöz, ahol nem olyan rég jártam, megjegyzésben odaírtam.
Miért érdekes? A MOL kutaknál van wifi. :-) |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2019.12.07 11:29:13 (6826) |
Sziasztok!
Rá lehet valahogy keresni azokra a POI-kra, amelyekhez valaha megjegyzést fűztem?
Ha a szűrésnél a "bármely mező"-höz beírom a nickem, az nem adja ki.
(Nem létkérdés, csak érdekel.) |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2019.08.02 18:58:35 (6798) |
Nem egészen!
Bár nem vagyok térképész, de tudtommal az EOV-nek az az értelme, hogy - kihasználva Mo. aránylag kis területét - egyetlen hengervetülettel nagyon kicsi torzításokkal leképezhető az egész ország. Hengervetület -> az északi irányok mindenhol párhuzamosak egymással, az egész térkép egy téglalap (szemben a szokásos fokhálózattal, ahol az északvonalak összetartanak - a gömb nem teríthető ki síkba).
Ráadásul amikor készült, még sehol se volt a gps. :-)[ előzmény: (6795) Katulyakutatók, 2019.08.02 11:01:14] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.21 17:31:08 (6634) |
Én azt nem tudom, ki és hogyan mérte be a folyó közepén a fkm pontokat.
A táblák, ha vannak, és nem tűntek el, a sodorhoz közelebbi parton állnak. Ezeket be lehet mérni. (A Dunán láttam is ilyen poi-kat a térképen.) De egy folyó közepén lévő virtuális fkm pontnak mi értelme?[ előzmény: (6633) olahtamas, 2018.11.21 12:20:24] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2017.03.23 20:38:32 (6425) |
Kösz.
Valószínűleg ez lehetett a baj, mert azóta egy érthetetlen (mert önmagát tagadó) nevű felhasználó már ' nélkül már beírt egy logot.
A lényeg, hogy az egykor McDonald's helyén előbb egy Louis nevű szörnyű étkezde lett, ma meg már bank.[ előzmény: (6424) Old Eye, 2017.03.23 20:15:45] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.15 19:15:31 (3397) |
Várom a kompetens olvasó/megmondót. :-)
Hogy még érdekesebb legyen:
Ha rámegyek a poi~ fülre, akkor megjelenik mind az összes POI-pontom: 9 darab.
Az adatlapomon viszont ezek állnak:
POI pontok száma: 8
Koordinásított POI pontok száma: 5
Nagyon nem keserít el, ha nem tudom meg, csak gondoltam, megkérdezem, ha már van egy ilyen fórum téma.[ előzmény: (3396) Kokó, 2010.12.14 19:13:14] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2009.12.20 20:04:46 (2888) |
Köszönöm a válaszokat.
Gondoltam, hogy valami ilyesmi.
Mindenesetre elég bizar a geo-karácsonyok és a WC-k így egy listában ...[ előzmény: (2887) tibbi, 2009.12.20 20:01:54] |
|
|
|