Összesen: 10 db hozzászólás
nbokan | hozzászólásai | válasz erre | 2019.10.22 09:24:39 (77806) |
Akit érintett az O6x0 GLONASS-os probléma, jött rá egy javítás:
Changes made from version 5.50 to 5.60:
- Fixed potential issue with GPS+GLONASS[ előzmény: (77799) nbokan, 2019.10.17 07:27:35] |
|
nbokan | hozzászólásai | válasz erre | 2019.10.17 07:27:35 (77799) |
Nekem is volt ilyen hibám szombaton dél körül (O650), pár másodpercig volt pozíció, aztán eldobta. Glonass nélkül működött rendesen. Én július végén találkoztam először ilyennel, akkor ráfogtam a magas hegyekre. Ezek szerint nem nálunk van a gond.[ előzmény: (77798) mazsola069, 2019.10.16 23:14:46] |
|
nbokan | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.03 10:24:11 (77098) |
Nekem ezzel a Magyarország frissítéssel (PC-s NT verzió, BaseCamp szoftverrel) mindig előjön egy probléma:
A legújabb BaseCamp van fent, most a V470, ha NaviGuide-ot frissítem, akkor visszakerül a V447. Ekkor a régi verzió eltávolítása majd az új telepítése után lesz minden jó, újra látom az elmentett könyvtárstruktúrámat és a beállításaimat. Lehet ezt másképp csinálni, hogy csak a térképet telepítem, de a BaseCamp-et nem?[ előzmény: (77097) Csigabiga, 2018.08.31 05:32:19] |
|
nbokan | hozzászólásai | válasz erre | 2016.06.13 14:59:57 (75133) |
Sziasztok! Van egy problémám a O650 napi megtett távolság számlálójával, ha használat közben újraindítom(pl. elem csere miatt) a készüléket, akkor hozzáadja az utoljára bekapcsolt pozíció és a jelenlegi pozíció közti távolságot. Pl: a parkolóban lenullázom, megyek úton kanyarogva 3 kilométert, ami légvonalban 2km, kikapcsolom, elemcsere, majd bekapcs után 5km lesz a megtett távolság. A mentett trackbe nem látom nyomát. Pontosan nem tudom mióta ilyen, de több mint egy éve vettem észre. Mindig a legfrissebb firmware van rajt. Lehet elállítottam valamit, van ötletetek? |
|
nbokan | hozzászólásai | válasz erre | 2014.07.25 09:35:18 (71739) |
Nekem az O450-em akkor kapcsolja be automatikusan az úton tartást, ha autóvezetéssel tervezek és hiába tervezek utána légvonalban ki már nem kapcsol. Ez miatt én két profil között kapcsolgatok, van egy autóvezetős és egy geocachinges.[ előzmény: (71738) kugyu21, 2014.07.25 08:57:41] |
|
nbokan | hozzászólásai | válasz erre | 2013.05.11 07:26:21 (67643) |
vagy a feltöltöttet nevezd át a kütyün valami.img-re és utána töltsd a következőt. Mindig gmapsupp.img néven kerül a készülékre, ezért felül íródik.[ előzmény: (67641) Nargoth, 2013.05.11 07:21:15] |
|
|
|