Összesen: 19 db hozzászólás
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.06.30 06:43:37 (63578) |
Garmin 450 lefrissült az 5.8-as szoftverre.
Azóta a menük fele angol, és az elkerülés menü üres lett.
Találkozott más is ilyen gonddal? |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.02.05 19:20:51 (61430) |
Hát mit csináltam nemtom. De most már az ingyenes térképen is fönn van. És nem vagyok autós módban
agyamra fog menni ennek a menürendszere.
Egyszerűen nem találom benne a logikát. Úgy el van bonyolítva mint a Samsung sgh-780-as mobilom. 3 éve nem értem a menűrendszerét. Pedig informatikával foglalkozom. Tuti olyan ember tervezte akinek nincs
semmi fogalma mi az a felhasználóbarát program.
Ha meg most elszeretném tüntetni rendszer visszaállítással lehet csak.
Azt sem értem miért nem lehet a pittyegés hangerejét növelni. A városban semmit nem lehet hallani belőle.[ előzmény: (61428) Csigabiga, 2012.02.05 18:55:35] |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.02.05 18:32:10 (61427) |
Sziasztok!
Hogy kell kirakni fölülre a szöveget? Mint a képen.
íme a kép
Laci
(Engedelmeddel javítottam a linket, mert széthúzta az oldalt. Így most már rendben van. Akka81, 2012.02.05 22:03) |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.24 15:39:41 (61101) |
Nem a nézet nem tetszik nekem, hanem autós üzemmódban olyan döntött 3D szerű volt a képernyő.
És ez eltűnt.[ előzmény: (61096) diego, 2012.01.24 15:11:08] |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.24 13:32:20 (61090) |
Szasztok!
A következő kérdésem volna. Oregon 450 jármű profillal úgy mutatta az utat mint az autós GPS-ek.
Egyszer csak eltűnt. A jármű profil is úgy mutatja a tárképet mint ha normál lenne.
Rendszer visszaállítással sem változik semmi. Mi lehet a gond?
Laci |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.23 08:56:37 (61068) |
Még egy kérdés.
Lithium ionos ceruza elemmel meddig bírja a 450-es, és kapható-e Lithium ceruza akku töltövel.
Mert rákerestem a neten de sehol nem találtam.
|
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.23 08:41:58 (61065) |
Köszi.
Még egy kérdés.
Azt írják a 450-esről több tesz oldalon , hogy a GPS pontossága itt Magyarországon 3 méteren belül van.
Nálam 12 méternél még sosem volt pontosabb. Ez, hogy lehet?[ előzmény: (61064) yano6ard, 2012.01.23 08:21:47] |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.23 07:58:44 (61063) |
Sziasztok!
Garmin Oregon 450-en ha be van kapcsolva 2 térkép pld, NAVI és TOPO
akkor azok egymáson futnak és látszódik mind a két térkép mint ha layeres lenne?
Laci |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.20 09:04:53 (61003) |
Sziasztok!
Hogyan lehet kikapcsolni Oregon 450-ben a geo pontokat?
Minden térképre betölti és nagyon zavaró.
Még egy kérdés. A műszaki leírásban szerepel, hogy WAAS/EGNOS
de a beállításoknál csak WAAS vagy Normál van. Mi az igazság? |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.16 15:19:28 (60934) |
A Garmin 450 kezeli gyönyörűen a 16 GB Micro SDHC kártyát.
Szóltam a www.garmin.hu-soknak is, mert nem tudták. |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.16 11:11:06 (60931) |
Szia!
A garmin boltos elmagyarázta. A 16gbsdhc-t ne fogja látni. De elmondta, hogy a kártyán egy Garmin mappát létre kell hozni, és abba kell a térképet bemásolni. Ebben igaza volt, de viszont abban tévedett, mert
kezeli a gép a 16gbsdhc kártyát.
A .kmz-t meg azért nem látja mert valamiért nem jók a filok. Pedig innen töltöttem le. Buda-pilis túra útvonalak.[ előzmény: (60927) halaszkiraly, 2012.01.16 05:21:20] |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.16 04:40:29 (60926) |
Csak bemásoltam. .img kiterjesztésű.
De azt mondják. Látnia kéne a .kmz kiterjesztésű
filokat is.
De nem lát semmit csak az alaptérképet.[ előzmény: (60916) halaszkiraly, 2012.01.15 19:04:43] |
|
Laci64 | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2012.01.15 18:57:24 (60915) |
Segítségre van szükségem!
Kezdő vagyok. Tegnap vettem egy Oregon 450-es gépet,
és a beállítások/térkép/térkép információk között
a listán nincs a saját mappa meg az sdhc16gb-s kártya menüje.
Számítógép látja a map mappát és a kártyát is.
De a gps-ben nem találom. Így nem tudok másik térképet kiválasztani.
Lehet hibás a gép? 2gbsd-vel is kipróbáltam.
Laci |
|
|
|