Összesen: 8 db hozzászólás
psvekker | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2013.09.29 15:38:34 (69579) |
Kint néztem. Most éppen hetet mutat ,ebböl kettönek mutatja az erősségét max a harmadik fehér vonalig. És most éppen kocsival megyünk és mozgásban vagyunk. De nem történik semmi egyéb. |
|
psvekker | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2013.09.29 15:06:18 (69576) |
Most éppen hatot mutat, ebből egyet szürkén.Lent csak a darabszámot de erősséget semmit. És azt írja, hogy műholdak bemérés. Eddig talán keresést írt.[ előzmény: (69575) psvekker, 2013.09.29 14:54:23] |
|
psvekker | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2013.09.29 14:54:23 (69575) |
Szia, koordinátát semmit, gps pontosság semmit, középen néhány műholdat mutat halvány szürke színben (2-3db). Talán jelez mozgást. Lent pedig kiírja ezt a darabszámot, de az oszlopok hiányoznak. Köszi.[ előzmény: (69574) Old Fairy, 2013.09.29 14:42:20] |
|
psvekker | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2013.09.29 13:29:52 (69573) |
Sziasztok, a kérdésem az lenne, hogy a Colorado 300-as bekapcsolás után nem talál műholdat? Egész nap azt a pontot mutatja ahol utoljára kikapcsoltam ,és kész.Egész nap barangoltam vele, de semmi. Mi történt ővele? Jaj.... Köszi. |
|
psvekker | hozzászólásai | vendégkönyv | válasz erre | 2013.03.30 23:22:24 (3246) |
Helló, a készüléken Openmaps, TOPO, TUHU, Naviguide térképek vannak,csak az országunk.De csak az egyik van mindig engedélyezve. Ezek mellé raktam be OSM térképet(Görögország).Az utóbbi jön rendesen. Ha visszatérek Openmaps térképre hiányzik szinte minden az országunk térképéről.Csak a főutak jönnek a ládákkal, turistaút az semmi. Ha a kártyára átrakom az OSM Görög térképet jön minden előbb említett térkép rendben egyesével.Ha engedélyezem csak a kártyán lévő térképet annak meg már hiányzik a fele. Én valójában nem gyúrtam össze semmit a gépen és raktam vissza készülékre, hanem csak egy külön térképet raktam bele a meglévők közé. Ezt nekem még tanulnom kell. Próbálkozok, hátha össze jön. |
|
psvekker | hozzászólásai | vendégkönyv | válasz erre | 2013.03.29 21:16:55 (3242) |
Sziasztok, egy számomra megoldhatatlan dolgot kérdeznék.Ha a készülékre a meglévő térképekhez berakok egy új országot az új térkép jön rendesen, a régiekből viszont hiányosan jön egy. Ha az új térképet átrakom a kártyára a régiek jönnek rendesen, a kártyán lévő viszont hiányosan. Hát én ezt nem értem kérem szépen.Egy környékbeli kolléga esetleg segíthetne egy gyorstalpalón. Bambi vagy sör mellett, kinek mi tetszik. Előre is köszönöm. |
|
|
|