Összesen: 16 db hozzászólás
Lucius | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2011.03.28 19:20:14 (55942) |
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem..! Garmin Oregon 300-as készülékem van. Ahogy illik, ahogy kell, van hozzá Topoguide és Naviguide térképem, amiket a Mapsource segítségével fel is töltöttem a készülékre. Nem vagyok telhetetlen, de még feltöltöttem rá a turistautak.hu-ról is egy térképet. (egy stabil túristaút sokat segít túra közben..)
A gondom az hogy a vas mindig csak a legutoljára a Mapsource által feltöltött térképet adja be nekem. Tehát nem tudok váltani mondjuk a Topoguide és a Naviguide között. Egyedül csak letíltani tudom az utoljára feltöltött térképet.. :( Gyanítom hogy én vagyok a hibás és nem a készülék.. Hogyan kellene helyesen váltanom a térképek között vajon?
Előre is hálás köszönetem a tanácsért! |
|
Lucius | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.08.23 18:28:44 (42885) |
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem!
Garmin Oregon 300-as készülékem van. Megvettem hozzá a Topoguide, és a Naviguide szoftvereket (térképeket).
Az a problémám hogy hiába töltöm fel rá mindkettőt, nem tudok váltani köztük.
Elvileg pedig lehetne.
Gyanítom hogy én csinálok rosszul valamit, de nincs ötletem...
Segítségeteket előre is köszönöm! |
|
Lucius | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.02.01 20:34:38 (37710) |
Direkt útvonalpontot még mindig nem sikerült beírnom, aki bármilyen tanáccsal tud segíteni, annak előre is nagyon köszönöm! |
|
Lucius | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.02.01 20:33:13 (37709) |
:))))))
Sikerült a feltöltés az eszközbe!!
:))))))
De az eredmény meglepő......
2 fajta formátumban töltöttem fel.
EasyGPS (gpx) illetve Groundspeak(gpx)
Az egyik szerint 9,3km-re van a pont, a másik szerint 11,8km-re van ugyanaz a pont..... Komoly.... :([ előzmény: (37708) Lucius, 2009.02.01 20:24:07] |
|
Lucius | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.02.01 20:24:07 (37708) |
Szép estét mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni, teljesen kezdő vagyok még a geocachingben.
Letöltöttem GPX formátumban egy geoláda lelőhelyének adatát, majd azt fel a készülékbe a Garmin/GPX/Current mappába. De egyenlőre semmit nem mutat az eszköz. Tisztában vagyok vele hogy én vagyok az aki valamit nem jól tesz...
Garmin Oregon 300-as a GPS-em.
Így inkább azt szeretném tudni hogyan is tegyem helyesen.
Illetve még azt, hogy direkt módon hogyan írhatok bele koordinátákat. Ez sem sikerült.
Segítséget és a türelmet előre is köszönöm! |
|
Lucius | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.01.28 18:45:31 (37620) |
Szép estét mindenkinek!
Lenne egy kérdésem: Garmin Oregon 300-as készülékbe hogyan tudom numerikusan, azaz egy az egyben a koordinátákat beírni?
Tehát nem számítógépről feltölteni a POI-t, vagy a geoláda helyét, hanem szépen bepötyögni.
Restellem, de nekem nem ment, pedig nagyon szeretném.
Választ és a türelmet a kérdésemre köszönöm szépen előre is! |
|
Lucius | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2008.12.19 19:41:08 (6406) |
Vettem egy TopoGuide szoftvert. Azt hittem milyen jó lesz. De egyre több helyről azt hallom hogy felesleges volt... Valóban az lett volna?
Tudna valaki segíteni hogyan tehetem fel a térképet (ha ez egyáltalán lehetséges) a GPS készülékemre? Garmin Oregon 300-as.
Elnézést kérek, de még nagyon kezdő vagyok.
Minden segítséget előre is köszönök!
|
|
Lucius | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2008.12.19 19:20:41 (36608) |
Sziasztok!
Előre is elnézést szeretnék kérni hogy itt, és így kérek segítséget, de sajnos a hozzá nem értésem rákényszerít erre.
Garmin Oregon 300-as készülékem van, mellé még NaviGuide és TopoGuide szoftverek. (Magyarország térképével)
Hogyan tudnék én a GPS készülékre térképet vagy térképeket feltölteni?
Esetleg az egész Magyarország térképet fel tudom tenni rá? Inkább a topoGuide-ot használnám mert geocaching céljából vettem az eszközt.
Bármilyen segítségnek nagyon örülnék!
Köszönöm előre is! |
|
|
|