Összesen: 203 db hozzászólás
koszta | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2021.04.07 17:21:36 (78575) |
Sziasztok! A BaseCamp 4.7.3-as verzióját használom Openmaps.eu openhiking térképével. Tervezett útvonalnál az út diagramja a valós szintemelkedésnél jóval többet ír. Miért van ez, és hogyan lehetne elérni hogy valós emelkedést írjon ki. Köszönöm a segítséget! |
|
koszta | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2020.07.26 08:31:59 (78288) |
Sziasztok! Garmin készülékházakban mi ez a fehér szövetszerű anyag, amivel a lyukak vannak belülről leragasztva? Gondolom ez nem engedi be a vizet. |
|
koszta | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2014.12.31 13:50:20 (72676) |
A Mapinstall és a BaseCamp is jónak látja. Telepíti is a CN-t, de a Gpsmap64-es már nem tölti be a térképet.
[ előzmény: (72675) CacheFinder, 2014.12.31 13:43:38] |
|
koszta | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2014.12.31 13:38:28 (72674) |
Az openmaps, és a OSM térképeit használom. Szerettem volna feltenni a City Navigator Europe térképet, de ez most hibaüzenetet küld. Két éve még működött.[ előzmény: (72673) Bryan, 2014.12.31 13:29:55] |
|
koszta | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2014.12.31 13:06:24 (72672) |
Az eddigi bevált módszerrel próbáltam telepíteni, (garmin unlocker) de most a "térképek hitelesítése sikertelen" üzenetet adja. Ezért gondolom hogy valami új védelmet találtak ki.
[ előzmény: (72671) Bryan, 2014.12.31 12:48:29] |
|
koszta | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2014.12.23 20:13:42 (72654) |
Elnézést a kérdőjelből valamiért pont lett. A gpx könyvtárból már mindent töröltem, de nem vezetett eredményre.
[ előzmény: (72653) Bryan, 2014.12.23 20:08:26] |
|
koszta | hozzászólásai | Országos Kéktúra | válasz erre | 2014.07.27 19:44:46 (5954) |
Pénteken az OKT kesztölci szakaszán is jártam. Eléggé kaotikusak a jelzések, és a törlések sem szabványosak. Érdeklődnék hogy az útvonal változás mikori keltezéssel lett hivatalosan elfogadva? Ha elfogadták a módosítást, ( én csak tervekről tudok ) akkor a festő ezt miért nem szabvány szerint tette? Ha nem fogadták el, akkor miért és milyen jogon lett új útvonal felfestve? Még nagyon sok turista papír térképpel és tájolóval járja az országot. Nekik ez az "átfestem mert így tartom jónak" hozzáállás gondot okoz.
Koszta Ferenc MTSZ Túravezető |
|
koszta | hozzászólásai | OFF | válasz erre | 2012.06.25 16:13:21 (28822) |
Köszönöm a hozzászólásokat, de közben rájöttem hogy az én gépem haldoklik. Megpróbálok rá egy új rendszert telepíteni, hátha segít a problémán.[ előzmény: (28821) Old Eye, 2012.06.25 15:23:30] |
|
koszta | hozzászólásai | OFF | válasz erre | 2012.06.25 11:37:58 (28815) |
Valamiért nem tudok feltölteni a ládaoldalra képeket. Tudtok ilyen jelenségről, vagy az én gépem vacakol? |
|
koszta | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2012.02.18 20:05:13 (62637) |
Mail ment. Az új nyomvonalakat jelöltem ki, (kék sáv, zöld sáv) amiket beépítés miatt kellett átfestenünk. Továbbá a hibás alsóőrsi pont helyes koordinátáit kijelöltem a képen. Sajnos csak így tudtam megoldani az útvonalak elküldését. Köszönöm szépen a segítséged.[ előzmény: (62634) Attibati, 2012.02.18 18:33:53] |
|
koszta | hozzászólásai | apróhirdetés | válasz erre | 2012.01.24 11:11:15 (12707) |
Sziasztok!
Eladnám etrex vista hcx készülékem övcsipesszel. Megkímélt készülék, bár a csuklópánt kis műanyagfüle letört, és az oldalsó gumicsíkot vissza kellett ragasztanom. Irányár:35e. Azt hiszem ez reális. |
|
koszta | hozzászólásai | OFF | válasz erre | 2012.01.10 14:50:17 (26881) |
A közbeeső településeket nem tudom, de a leggyakrabban járt útvonalról lenne szó ami kb. 800km. |
|
koszta | hozzászólásai | OFF | válasz erre | 2012.01.10 14:24:06 (26877) |
Tudna valaki segíteni!
Az El Camino de Santiago útvonaláról honnan tölthetnék le garminos térképeket? |
|
|
|