Összesen: 3 db hozzászólás
oross | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.02.14 19:17:31 (37991) |
Üdv!
Úgy gondolom félreértettél. Letöltöm a groundspeak.gpx fájt és természetesen látom a pontokat a mapsource-al, felteszem és a pontok látszanak a a készülékemen is, azonban a láda leírásokban a multi láda köztes pontjainak koordinátái kimaradnak. Látom a fizikai láda koordinátáit, de a leírásból a többi nem jelenítődik meg. Ha belenézek a fájlba a totalcmd szerkesztőjével szerepel , ott van, a készüléken mégis hiányzik a leírásból. (Oregon 300-am van). [ előzmény: (37985) Apexsek, 2009.02.14 13:53:12] |
|
oross | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.02.13 21:14:37 (37974) |
A multi ládák pontjainak gps kordinátái nem látszanak a leírásban, vagy lehet hogy benne vannak, de nem jelennek meg (groundspeak.gpx fájl), egyébként minden más igen , vajon miért?
Ha bejelölöm a "a multiládák közzétett pontjai" négyzetet azonos néven felhoz egy csomó ládát az adott koordinátákkal. Így nem igazán tetszik, sok helyet foglal.Kérlek segítsetek, ha valakinek van megoldása a problémára, hogy jeleníthetném meg a leírásban, nagyon boldoggá tenne, Kérlek segítsetek |
|
|
|