Összesen: 17 db hozzászólás
benist | hozzászólásai | kerékpáros fórum | válasz erre | 2018.06.24 09:12:44 (6773) |
Továbbá köszönet a számos további résztvevőnek, akik "csak" körbetekerték a tavat, de nem mászták meg utána a Bence hegyet. Sok régi ismerőssel, a Papa csapat egykori tagjaival öröm volt újra együtt tekerni. Gabinak köszönet a finom ellátmányért, és a legifjabb bringás családtag kitartó túravezetéséért. [ előzmény: (6772) Gábor75, 2018.06.24 05:14:39] |
|
benist | hozzászólásai | Geoláda-élet | válasz erre | 2018.05.11 16:36:34 (33237) |
Harkányi tartózkodásunk kapcsán a lehetőségekhez képest rendbe tettem a GCHARB ládát. A koszos, üres, lyukas fedelűt kidobtam, az ugyanolyan méretű újba került füzet és ceruza, a fedél belsejére is felírtam a jelszót. Javaslom a villáskulcs törlését. |
|
benist | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2018.04.18 08:44:19 (76644) |
Őszinte részvétem. Sajnos komoly balesete óta csak keveset javult állapota, a teljes felépülésre már nem volt remény. A nevezetes bringás rendezvényeken való közös tekerésen túl (Kozma, Gázló) sok kellemes emlékem van az egykor általa szervezett "papa" túrákról, melyek résztvevői ma már (sajnos) 70 felett járnak.[ előzmény: (76638) Gábor75, 2018.04.17 18:41:37] |
|
benist | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2017.12.24 09:29:02 (76177) |
A magam éjszakát alvással szívesebben töltő életmódommal egy 18 órai rendezvényre minden bizonnyal szívesebben elmennék, ha a "kemény mag" Bp-n is hajlandó lenne megtörni a hagyományokat. Talán nem vagyok egyedül ebben a kérdésben, mindemellett a hagyományos éjféli gyülekezőnek is megvan a varázsa.[ előzmény: (76176) gusty, 2017.12.24 01:31:41] |
|
benist | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2015.07.15 12:13:01 (73887) |
Az elmúlt hetekben hasonló hibám volt egy 650-essel, természetesen ládagyűjtő nyaralás során. A szűrők állítása nem hatott a dologra. Időnként a virtuális ládákat mutatta a letöltöttek közül, időnként az összest. Kínomban POI-ként is letöltöttem a ládákat.
A lelkivilága a következő eljárástól állt helyre:
Beállítás-Geocaching-Geocache Style (magyar menü!)-Hagyományos
Azóta eltelt néhány nap és jól működik.
Én nyakban hordom, nem mindig zárom le, és olykor az érintőképernyő nem kívánt behatásaira rá sem ismerek a beállításokra.[ előzmény: (73886) Telkess, 2015.07.15 11:32:29] |
|
benist | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2014.06.15 10:53:59 (71517) |
Ugyanez volt a gondom az Oregon 650 gyári 3,9-es Sw-vel. A gc.hu ládáit ugyanúgy tettem fel, mint korábban az 550-re, de csak töredéke, vagy egy sem jelent meg geoládaként. Navigate-nél nem volt tipp. A tegnapi Gctour-on közvéleményt kutattam és nálam bejött az a megoldás, hogy a Beállítások-Geocaching-Geocache Style menüpontban "Hagyományos"-t állítottam be. Eddig csak két megyét próbáltam, de azokat hiba nélkül kezeli, felismeri geoládaként és olvasható a leírás. Érdeklődve várom mások kalandjait ez ügyben.[ előzmény: (71516) KoLa, 2014.06.14 08:59:43] |
|
benist | hozzászólásai | kerékpáros fórum | válasz erre | 2012.06.27 14:39:44 (1053) |
Előreláthatólag részt veszek a szigetközi Gctour kerékpártúrán:
Attibati + 1 fő
mazsola069+3fő
befi
Mira + Gábor66
Áron és csapata (1fő)
griffs
Szeho
halaszkiraly
Soko
gusty
mk
Moles
V_Gabor
zolilu
nbokan
Paco
benist[ előzmény: (1050) P@.co, 2012.06.27 12:59:44] |
|
benist | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.05.15 17:22:32 (40227) |
Köszönöm a gyors reakciót. Az első kérdésre a válszt sejtettem, főleg megerősítést vártam.
A második kérdésnél leírtam, hogy az útpont/waypoint beállítás egyértelmű és megy, de a problémát az útvonal/track kijelölését segítő csúnya fekete zászlók módosítása jelenti számomra, mert ez állandó és függetlennek tűnik a waypoint választott szimbólumától.[ előzmény: (40221) rekasi, 2009.05.15 14:32:15] |
|
benist | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2009.05.15 14:19:46 (40220) |
1./Már használtam OM térképeket, de most az előzményeken fellekesülve letöltöttem a teljes K-Európa térképet és külön a kiegészítő túristajelzéseket.
Kérdésem: látható-e Mapsorce alatt az OM térképen az "igazi" túristajelzés? Mielőtt a GPS-re (Venture cx) rátölteném, érdekelne, hogy ott mit kell tennem a "sávos" jelzéseknek a "pajzsok" helyetti megjelenítésért?
2./Másik kérdésem, hogy a Mapsorce(6.15.6)-ban az útvonal kijelölésénél fekete zászlókkal jelzi a kezdeti, közbenső és végpontokat. Lehet-e ezt a szimbolumot változatni? Csak az útvonalpont beállítására találtam lehetőséget, de annak változtatása ezt érintetlenül hagyja. [ előzmény: (40164) KiVi, 2009.05.13 19:12:27] |
|
|
|