Előzmények
Marton Zoli | hozzászólásai | válasz erre | 2020.12.28 11:10:40 (3879) |
Egyszer korábban már említettem ezt a problémámat de akkor valamiért elsikkadt a dolog én meg nem forszíroztam. Most, hogy bekészítettem az új kupaszezonra a dolgaimat meg volt ez a másik .xml .gpx dolog megint eszembe jutott. Sokszor az a gondom (és szerintem nem én vagyok vele így egyedül) hogy nem tudom, hogy egy-egy kérés mögött mennyi emberi- hardveres- adatforgalmi- erőforrásigény van. Ezért aztán ha csak nincsen különös okom rá nem szoktam követelőzni. ;-) Köszi még egyszer. [ előzmény: (3878) gusty, 2020.12.28 10:59:25] |
|
Marton Zoli | hozzászólásai | válasz erre | 2020.12.28 10:17:44 (3877) |
A betlehemi csillag áldása, az összes angyalok és szentek szeretete kisérjen utadon a világ végezetéig. :-)))) Hogy én ezzel évek óta mennyit szívtam - főleg egy városi környezetben ahol egymás hegyén hátán voltak a multik. Köszönöm szépen.[ előzmény: (3876) gusty, 2020.12.28 09:31:03] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2020.12.28 09:31:03 (3876) |
Bár már elmúlt Karácsony, de egye fene. :) Betettem a linket a multipontokhoz is.
[ előzmény: (3875) Marton Zoli, 2020.12.28 09:22:18] |
|
Marton Zoli | hozzászólásai | válasz erre | 2020.12.28 09:22:18 (3875) |
Még egy kérdés a Geomap-pal kapcsolatban. Letöltök egy multit a ládaoldalról a "Letöltés alapértelmezett profillal" linkkel. Letöltöm ugyanezt a multit a Geomap alól. (Fontos, hogy multiról van szó) Megnyitom mindkettőt Locus-sal. Rányomok a multi egy random pontjára (nem az elsőre), ilyenkor megjelenik a láda adatlapja.
Az első módszerrel letöltött láda adatlapján a közbülső multipontoknál is megjelenik a láda linkje amire rányomva megnyílik a ládaoldal, a Geomapos változatnál pedig nem. Ez azért probléma nekem, mert keresés közben sokszor van, hogy megnyitom a ládaoldalt a gc.hu-n de ahhoz a Geomapos letöltésnél először meg kell keresni a multi első pontját A Locus felületén mert csak annál az egynél van link a ládaoldalra, az egyenként letöltött ládáknál viszont mindegyik pontnál.
A kérdés az, hogy le lehet-e tölteni valahogyan a Geomap alól is a ládákat úgy, hogy ugyanaz az információ jöjjön le mintha az alapértelmezett profillal tölteném le? |
|
|
|