Előzmények
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.06 08:11:44 (3743) |
Megpróbálok inkább én segíteni, ha nem baj :)
A g:hu+ 2.0.34 még abból az időből való tesztverzió, amikor az appot közvetlenül innen a fórumból lehetett letölteni.
A Google Play-re csak a 2.1.0-tól kerültek fel a verziók, ezért nem tudod most onnan direktben frissíteni.
Azt tudod tenni, hogy először eltávolítod a telefonról a régi g:hu+ verziót, utána a Google Play már engedni fogja az aktuális verzió (2.3.4) tiszta lapos telepítését.
Onnantól fogva aztán már menni fog az ez után megjelenő verziók frissítése.[ előzmény: (3742) kupec, 2020.11.05 23:04:20] |
|
kupec | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.05 23:04:20 (3742) |
Szia! Tudnál abban segíteni, hogyan lehet a g:hu+-t frissíteni? Redmi Note 8-at használok, Android 9-el, a g:hu+ verzióm a 2.0.34. Hiába megyek a Google Playre, ott nem ajánlja fel a frissítést, csak a megnyitást. [ előzmény: (3740) petrot81, 2020.11.02 21:54:01] |
|
petrot81 | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.02 21:54:01 (3740) |
Utánanézek... Ha jól rémlik, az útvonaltervnél a külső szolgáltató adja vissza a távot is, lehet, hogy ott sem ok... Most a 3 napos túrámon én is belefutottam, hogy 32-34 km-ereket mutatott a terv, az Endomondos track meg 27-28 km lett a végére.[ előzmény: (3737) Ily, 2020.11.02 19:35:03] |
|
Ily | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.02 19:35:03 (3737) |
Szia! Egy kis nehézségbe ütköztem a Geoládák app-ban az útvonaltervezéssel. Itt egy kép a problémáról: https://i.imgur.com/6SFkGAx.png
Otthon, kattintok a ládára (éppen GCKUKU), "célpont hozzáadása" és az útvonal hossza 18,97km.
Aztán kattintok az otthon saját helyemre "célpont hozzáadása", hogy a visszautat is lássak (ennél a ládánál nincs sok értelme ennek, de egy multinál már fontos kiszámolni, hogy biciklivel tudok-e egyáltalán ennyit tekerni most, vagy eddzek még hozzá). Az útvonal hossza 50,05km! Pedig 37,87-et vártam.
Több ládával is kipróbáltam, mindig túlszámolja. Nem tudom honnan jön a +12,18km, de nem az "Úthossz a kiindulóponttól" mezőből, mert ennél a ládánál ez 0.
GCTgla-val ugyanaz a helyzet (otthon, 1. pont, 2. pont, 3. pont, otthon), az út szakaszok: 23,05 + 1,29 + 3,15 + 22,46 = 58,77km, ami 8,82 km-rel több mint valóban. Ott az "úthossz a kiindulóponttól" 5km lenne de nem kell azt még egyszer beleszámítani mert már hozzáadtam az összes pontot az útvonalhoz.
Kipróbáltam még ezekkel az útvonalakkal:
Otthon -> GcKubi -> Otthon
Otthon -> GCZSLE -> GCBIMM 3. pontja -> 2. pontja -> 1. pontja -> Otthon
A merretekerjek.hu oldalon leellenőriztem, a szakaszok hosszak mindig helyesek, az "útvonal hossz" mindig túl hosszú
Köszönöm az appot, nagyon hasznos.[ előzmény: (3693) petrot81, 2020.10.15 18:48:39] |
|
petrot81 | hozzászólásai | válasz erre | 2020.10.15 18:48:39 (3693) |
Megjelent a Geoládák 3.7.5-es verziója.
Az új kiadásban új ikont kaptak a beteg saját ládák, ill. két platform-függő fejlesztés is érkezett: egyrészt javítja az Android 10-es eszközökön a gpx fájlok olvasását, másrészt iOS-en is elérhetővé vált a havi előfizetésű kávé-bérlet. |
|
|
|