Előzmények
Mr Zerge | hozzászólásai | válasz erre | 2019.04.14 19:07:41 (2409) |
A + jelre kattintasz, akkor állítható, hogy mit mutasson. Amiket felsoroltál, azért nem látszanak, mert megtaláltad és alapesetben a meg nem találtakat mutatja, de ez is átállítható.[ előzmény: (2408) Bakszakáll, 2019.04.14 19:01:24] |
|
Bakszakáll | hozzászólásai | válasz erre | 2019.04.14 19:01:24 (2408) |
Elnézést, ládák nem hiányoznak, de miközben egy közepes nagyításnál, ahol mondjuk alsóbbrendű utak már látszanak és több környékbeli ládánál ott neonos "H", addig például a GCCSCS, a GCSWS, a GCSzDb, a GCsmsn, a GCEE1 csak erős nagyítással látható, abból is csak a "dobozka" rajz, és kívülállónak nem jelenik meg, hogy a "dobozka" geoládát jelent. Ezen belül is van olyan, ami csak nagyon erős nagyításnál jelenik meg. (A rétegeknél az OSM Mapnik-ot, a Turistautak.hu úthálózatot, a Jelzett turistautak kiemelését és a Domborzat kiemelését pipáltam.)[ előzmény: (2406) V_Gabor, 2019.04.14 18:18:54] |
|
Bakszakáll | hozzászólásai | válasz erre | 2019.04.14 17:47:49 (2405) |
A főoldalon van egy GeoMap térkép - ezúton is jelzem, hogy nagyon jó, mert bejelentkezés nélkül böngészhető monitoron, nagyítható, működik, érthető. Gondolom ismert, hogy hiányoznak róla ládák. Lesz-e fejlesztés? |
|
|
|