Előzmények
Marton Zoli | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.03 21:02:59 (1488) |
Na rájöttem!
Ha multi van a letöltésben azt írja az importáláskor hogy "van már ilyen fájl (a ládák egyesítésre kerülnek)" Itt kell a Mellőz opciót választani és ekkor azonos névvel ugyan de megjeleníti az összes multipontot.
A "kijelölést" úgy értem ahogy te (beállítom a képernyőn a számomra érdekes pontokat)
Arra van esetleg megoldás, hogy ugyanazok a ládaikonok jelenjenek meg a Locusban is mint a Geomap-en a böngészőben? Tudok nélküle élni csak hátha. [ előzmény: (1487) V_Gabor, 2018.04.03 19:13:48] |
|
V_Gabor | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.03 19:13:48 (1487) |
Bekapcsolt T esetén nekem a multi összes publikus pontja is lejön a geolada.gpx-ben. Területet nem kell kijelölni (nem tudom ez alatt mit értesz), a képernyőn megjelenő pontokat tölti le.
Infoból:
"A gpx fájl letöltése a látható ládák adataival. (Előfordul, hogy pl. egy láda nem minden pontja esik a térképen belülre, de a fájlba minden adata benne lesz.)"
Sőt, ha a W-t bekapcsolod, akkor az egyéb pontokat is letölti.[ előzmény: (1485) Marton Zoli, 2018.04.03 18:28:33] |
|
Marton Zoli | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.03 18:28:33 (1485) |
Arra van valamilyen lehetőség a Geomapnál hogy a kijelölt területen lévő multiknak ne csak egyetlen pontja töltődjön le telefonra hanem az összes? Az oké hogy a "T"-vel ki-be lehet kapcsolni a megjelenést de a letöltött ládák között nem látszanak a további multipontok. Legalábbis nekem nem sikerült még letölteni így. Vagy én csinálok valamit rosszul? |
|
|
|