Előzmények
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2015.01.16 22:50:36 (6099) |
Turistautak.hu-s térképet kell nézni, innen lehet telepíteni.
http://turistautak.hu/garmin.php
Ha már felvittél egy uj POI-t akkor csak meg kell nyomni a jobb szélen a Közeli pontok -at és meg lehet nézni, hogy 'ugyanazon' a koordinátán van e már valami. A GPS-ek pontosság miatt 50 m eltérés is lehet.
Ha dupla amit csináltál magad is törölheted![ előzmény: (6098) szaszkievics, 2015.01.16 21:56:43] |
|
szaszkievics | hozzászólásai | válasz erre | 2015.01.16 21:56:43 (6098) |
:-( Sajnálom. Kár érte, de persze jó, hogy már benne vannak az adatbázisban. Már csak azt lenne jó tudni, hogy hol kell az ilyenekre rákeresni (hogy ne legyen duplikált), mert ahogy a térképet böngésztem ott nem volt rajta. De azt olvastam Nargoth hsz-ba, hogy a webes térképre nem kerül rá valami miatt.[ előzmény: (6097) Hev, 2015.01.16 20:21:03] |
|
szaszkievics | hozzászólásai | válasz erre | 2015.01.16 17:04:56 (6093) |
Lehet, hogy láma kérdés, de amit bejelentek pontok, azok hogyan, mennyi idő után kerülnek térképre? És egyáltalán hová kerül? OSM? TuHu? |
|
|
|