Előzmények
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.11.01 08:09:33 (6070) |
Annyira nem probléma, mert csak kb 3-ról van szó, csak úgy érdekelt, hogy hova tűnt. Azért majd lehet, hogy megkeresem őket.[ előzmény: (6069) Bryan, 2014.11.01 07:29:50] |
|
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2014.11.01 07:29:50 (6069) |
A hiba akkor náluk (omp) van/lehet, érdemes lenne ott érdeklődni. A poi-jaid itt a tuhu-n szépen megjelennek a térképen.[ előzmény: (6068) Norbee97, 2014.10.31 22:41:51] |
|
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.31 22:37:02 (6067) |
Akkor azt kellene megnézni, hogy amit letöltessz tőlük az mikori állapotot tükröz! Ott lehet a hiba.[ előzmény: (6066) Norbee97, 2014.10.31 22:20:58] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.31 22:20:58 (6066) |
Androidon használom a g:hu-t, mapsforge térképpel, amit az openmaps.eu-ról szoktam letölteni, mindig, amikor újat raknak fel.[ előzmény: (6060) Bryan, 2014.10.31 20:51:18] |
|
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.31 19:41:00 (6053) |
Nézzük csak egy példán keresztül:
Tegyük fel, hogy rögzítesz egy poi-t, ami a felso-tisza tájegység területére esik (rózsaszínnel kiemelve a kérdéses terület). A poi bekerül az adatbázisba, de a térképre addig nem került rá (a garminosra biztosan nem), amíg abban a tájegységben nem rajzol egy térképszerkesztő (ha nincs szerencséd, vagy nincs rajzolni való abban a tájegységben, akkor a poi rögzítése és annak térképen történő megjelenése között napok/hetek/hónapok is eltelhetnek!).
Hogy miért van ez így, sajnos nem tudom, a rendszert és annak működését nem ismerem. Aki meg ismerné, az meg... Ezzel inkább nem terhelem a fórumot :)
Az újonnan rögzített poi-kat néhányunk maximum tartalmilag és formailag ellenőrzi, törölni csak akkor szoktuk azt, ha már van ott ilyen poi (tehát duplikált). Tudsz konkrét poi-t mondani, hogy melyik az, ami még nincs a térképen?[ előzmény: (6052) Norbee97, 2014.10.31 18:57:22] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.31 18:57:22 (6052) |
És ez hogy működik? Van néhány olyan POI-m, ami nem került fel a térképre. A rajzoló dönti el mi kerül fel, és mi nem?[ előzmény: (6051) Bryan, 2014.10.31 09:52:19] |
|
|
|