Előzmények
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.18 00:07:27 (5900) |
Talán így pontosabb lesz a gondolatom:
Az adott koordinátán miért a "kód" jelenik meg a "neve" helyett?[ előzmény: (5899) Kokó, 2014.03.18 00:05:20] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.18 00:05:20 (5899) |
Továbbra sem értem miért egy értelmezhetetlen kód jelenik meg a térképen, ha tucatnyi "magasles" lehet?[ előzmény: (5898) Old Fairy, 2014.03.17 23:53:41] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.17 23:53:41 (5898) |
Azért, mert az útpontok listáját generáló program alapértelmezésben minden pontnak egyedi nevet ad. (Talán a kávézók felől nézve ez nem tűnik "indokoltnak", de ha ide kattintasz, akkor valószínűleg világos lesz.)[ előzmény: (5897) Kokó, 2014.03.17 23:47:01] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.17 23:47:01 (5897) |
Azt hittem nem szükséges programozói végzettség egy "beszédes" lekérdezéshez.
A "field name" sem mond semmit.
A kérdésem még mindig az, ha a pont NEVE "Kávé korzó", akkor a térképen miért "XX0-"-ként látom?[ előzmény: (5896) Old Fairy, 2014.03.17 23:32:35] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.17 23:32:35 (5896) |
Azért, mert bizonyos régebbi típusú készülékeken az útpontok neve nem lehetett hosszabb nyolc karakternél.
Ha ez számodra nem megfelelő, akkor próbálkozhatsz a pontnév-sablon megváltoztatásával. Például így:
<field name="nickname" deaccent="i"/>[ előzmény: (5893) Kokó, 2014.03.17 22:49:57] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.17 22:49:57 (5893) |
Azt szeretném megtudni hogy a POI letöltésnél a Neve helyett miért valami kód jelenik meg a térképeken? |
|
|
|