Előzmények
johann g (Lud) | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.21 10:34:22 (1474) |
így nem kellett zárolnom, meg feltöltenem. úgyis pörög a rajzolás, a kifogásolt pontok tavaly november óta ott figyeltek, most még pár napig élnek még az nem mind1?
különben is, a tuhu nem garmintérképgyár :)[ előzmény: (1473) tibbi, 2007.04.21 10:04:21] |
|
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.21 10:04:21 (1473) |
Nem lett volna egyszerűbb az adott tájegységet letölteni, Del=1 pm. hozzáadásával törölni a rossz POI-kat? Akkor megoldódott volna a Garmin kimenet frissítése is, és a webről is törölte volna őket.[ előzmény: (1472) johann g (Lud), 2007.04.21 09:32:35] |
|
johann g (Lud) | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.21 09:32:35 (1472) |
hát igen, macerás a dolog. mezei polgár valóban nem láthatja az ID-t ebben az esetben.
a rajzoló által kategóriához nem társított ikonnal felvitt pont (ilyen a postaboríték is) nem kereshető a weben, csak a mapedit alatt deríthető ki az ID, amit a webes címsorba bebuherálva lehet a webes törlési lehetőségig eljutni. a régi posta (ID=14535) és az SZTK (ID=14532) a weben törlésre került. a Garmin térképen akkor frissül, ha valaki rajzol a tájegységbe és feltölti.[ előzmény: (1470) prisoft, 2007.04.20 20:03:49] |
|
prisoft | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.20 20:03:49 (1470) |
Igen, 21401.
A réginek viszont nem tudom hogyan lehet megállapítani az ID-jét. Mint ahogyan az N46°40.897' E21°05.668' koordinátákon lévő SZTK számát sem. Ezt is töröljétek légyszi mert már régen nem létezik :)
Köszi[ előzmény: (1468) johann g (Lud), 2007.04.20 11:17:38] |
|
prisoft | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.19 23:34:57 (1466) |
N46°40.783' E21°05.873' koordináták alatt lévő posta megszűnt, helyette feltettem az újat: N46°40.680' E21°05.835'
Köszi![ előzmény: (1465) kepenu, 2007.04.19 21:29:31] |
|
kepenu | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.19 21:29:31 (1465) |
Jelen pillanatban térképrajzolók tudják megváltoztatni a POI típusát "nem webes" típusra. A "nem webes" POI törléshez is kell egy pici extra jogosultság. Írj ID-t vagy koordinátát, akkor valószínűleg hamarabb megoldódik mindkét dolog.[ előzmény: (1464) prisoft, 2007.04.19 21:12:50] |
|
prisoft | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.19 21:12:50 (1464) |
Hogyan lehet megváltoztatni egy saját poi ikonját? Pl.: posta épülethez boríték-ikont rendelni?
Más: egy megszűnt postaépületet hogyan tudok letörölni a tuhu-s térképről, ha az nem szerepel a poik között, de a térképen mégis szerepel?
|
|
|
|