Előzmények
hitamas | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.24 21:54:52 (37170) |
A tizedesek jelölésére pontot használjon, ne vesszőt. Helytelen: 41,40338, 2,17403. Helyes: 41.40338, 2.17403.
Nem igazán értek a koordináták jelöléséhez, de Google barátunk a fentieket mondta ... A ládaoldalon vessző van, ami átszámítható, de ezek szerint mást jelent, ezért nem helyesen jelenik meg[ előzmény: (37164) VP, 2021.01.24 21:14:31] |
|
VP | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.24 21:14:31 (37164) |
Nem azért mert fokban vannak beírva a koordináták?
pl. N 47,2008024° E 18,1394731° 161 m [GCVpS-1]
ha átszámolod fok, perc-re, akkor már jó lesz
a tizedesvessző utáni részt kell szorozni 60-nal, nem bonyolult :-)
egyszerre írtunk Attibatival :D[ előzmény: (37156) griffs, 2021.01.24 20:16:44] |
|
V_Gabor | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.24 17:54:21 (37151) |
Véletlenül átírta:
N 47° 23,736'
E 17° 58,417'
36.0 km K felé
N 47° 26,191'
E 18° 26,926'
2021-01-24 14:35:38-én[ előzmény: (37150) anettx, 2021.01.24 17:50:23] |
|
|
|