Miért, szerinted működik most az elnökség? És ez nem tartozott volna a tagságra? Flóra ügyben legalább volt tájékoztatás és nyilvános vita a témáról. Ebben az ügyben viszont semmilyen tájékoztatás nem volt.
Nekem az az érzésem, hogy tényleg jobb, ha ez a garnitúra megy. Ez már túl megy minden határon.
[előzmény: (26841) Old Fairy, 2014.05.07 22:28:06]
Akkor jól sejtettem, hogy ez teljesen illegális magán mutyi. Fattilának az a szerencséje, hogy az elnökség jelenleg gyakorlatilag nem működik és ezért nem foglalkozik jogi lépésekkel.
Ez most kinek a magán akciója itt. Az egyesület most éppen valami megfoghatatlan átmeneti állapotban van. A régi vezetőség már nem csinál semmit, újak még nincsenek megválasztva. Ez biztos, hogy nem hivatalos akció.
Sziasztok! Nem tudtam hol feltenni ezt a kérdést, remélem nem töröl senki. Erről az új játékról szereték kérdezni ami az oldalon van hirdetve, a magyar vándor. Nos felregisztráltam kíváncsiságból hogy azok a bizonyos geoládák hol vannak elrejtve, és a megyén belüli koordináták nincsenek leírva, hogy ez miért van? vagy az oldal még fejlesztés alatt van és később lesz látható? Aki bármit tud erről a játékról, köszönöm a választ előre is!
Felhasználónevedet és jelszavadat a turistautak.hu oldalon is használhatod!