Előzmények
Z-M-an | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.22 22:03:31 (9447) |
Köszi Attibati! :)
Kipróbáltam, de eszerint ekkor a láda adatait elküldjük az illetékes nemzeti park(ok) igazgatóságára, és csak akkor jelenhet meg a geoláda, ha engedélyezik. Ez várhatóan egy hónapot vesz igénybe.
Hát, nekem 8 méter nem ér ennyit :(( Remélem, valaki meg tudja mondani, hogy valóban ekkora kálváriát kell-e bejárni egy fizikailag arrébb nem helyezett, csupán újramért láda koordináta miatt...
[ előzmény: (9446) Attibati, 2008.03.22 20:14:08] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.22 20:14:08 (9446) |
Most nem tudom előcsalni saját ládáimnál , de valahol megjelenik egy jelölőnégyzet a "Kérem a láda engedélyeztetését" (vagz valami hasonlú) ha a ládaoldal frissítése gombot megnyomod. Ha ezt bejelölöd , elfogadja a módosított adatokat.[ előzmény: (9445) Z-M-an, 2008.03.22 16:13:48] |
|
Z-M-an | hozzászólásai | válasz erre | 2008.03.22 16:13:48 (9445) |
Sziasztok!
GCTPKE ládámat felújítottam egy kicsit, eközben a koordinátákat is újramértük. Van kb. 8 méter eltérés, de a láda oldalon nem tudom módosítani, mert védett területre esik. Ilyenkor mi a teendő? Esetleg az admin át tudja írni? Köszönöm előre is! |
|
|
|