Előzmények
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2018.05.15 09:37:36 (6627) |
A rögzítés gyakoriságát távolság alapúra kell állítani nem időre (ha úgy lenne) Ha egy helyben állsz akkor is mozgást rögzít. A műholdak pozíciója változik így a GPS pontossága is. A kapott tracket simítani kell ha pontosabb adatot akarsz pld. a MapSource program alkalmas erre. [ előzmény: (6626) VéPetya75, 2018.05.14 18:21:50] |
|
VéPetya75 | hozzászólásai | válasz erre | 2018.05.14 18:21:50 (6626) |
Üdvözlök mindenkit.
Nos, sikerült letesztelnem az uj készüléket, egy 3 napos csomagos gyalogturán.
Az OKT igazolófüzetem szerint, a tura( 10.számu Bodajk-Szárliget) 51 km. én ugy érzem kb 3--4 km et mentem a 3 nap alatt plusszban. Szállások, különböző látványoságok amik nem estek utba, de meg akartam nézni. Viszont a 3. nap végére mégis 62 km-et mutatott a számláló. Ez, hogy lehet? A füzetem pontatlan, vagy a készülé? Ami érdekes, hogy a szintekben nem volt eltérés. 3-4 méter maximum, de ezzel én nem foglalkozom. Viszont a kilométer az zavaró. Mi lehet az oka? |
|
|
|