Előzmények
KiVi | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.10 16:54:50 (11067) |
A mepszószban be van xelve, hogy az útvonaltervezési adatokat is töltse fel? (Térkép fül, alul.)[ előzmény: (11066) tibbi, 2006.11.10 16:45:38] |
|
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.10 16:45:38 (11066) |
Úgy tettem, ahogy írtad. Rábökök/pont kiválasztása: X utca/Menj!/leggyorsabb-legrövidebből választok/folyamatban/Útvonaltervezési hiba:Nincsenek utak az indulási pont közelében. A térkép képernyőn kiírja: ÉK, majd X utca. Húz egy vonalat légvonalban, majd indulás után számolja vissza a távolságot. Berajzolt úton/amellett álltam, 4-5-6 méteres pontossággal,többször is próbáltam, de mindig azonos végeredménnyel. Ha a Főmenü/Útvonalak menüben tervezek útvonalat, akkor is csak légvonalban köti össze a pontokat, és hasonló üzenetet küld. Az útvonaltervezés beállításaiban a navigáció módjánál az "utakon" van kiválasztva. Nem hiszem, hogy van jelentősége, de az úton tart opció ki van kapcsolva. Az utak+felületek térkép van feltöltve, PC-n tervez is rendesen a mapszósz.[ előzmény: (11065) Trackman, 2006.11.10 16:24:19] |
|
Trackman | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.10 16:24:19 (11065) |
A gps-en a célra böksz, a kezdőpont a pozíciód. Ha nincs pozíció vagy messze vagy bármilyen úttól, akkor szokta ezt kiírni.[ előzmény: (11064) tibbi, 2006.11.10 16:10:10] |
|
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.10 16:10:10 (11064) |
Pápa belterülete, pár km-t szerettem volna menni, próbaképpen. Nem PC-n terveztem, hanem a GPS-en.[ előzmény: (11063) Peter68, 2006.11.10 15:49:51] |
|
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.10 15:49:51 (11063) |
Hol van a kezdőpontod?
Nekem akkor volt ilyen gondom, mikor nem voltam rajta a térképen.[ előzmény: (11062) tibbi, 2006.11.10 15:33:22] |
|
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2006.11.10 15:33:22 (11062) |
Kérdésem van a Venture Cx útvonaltervező képességéről. A tuhu térkép van feltéve, próbálok útvonalat tervezni, megjelölöm a célt az utcára bökve, de mindig olyan hibát ír ki, hogy nincs út az adott pont közelében. Tanulom még a típust, és ezen valahogy elakadtam. Tud valaki tanácsot adni? |
|
|
|