Előzmények
Tusky | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.01 14:03:17 (8082) |
IGEN, be lehet vinni koordinátákat is. Menj - Koordináta - itt lehet megadnia konkrét értéket. Én is így próbáltam ki Szlovákiában.[ előzmény: (8080) bregő és andorpapa, 2006.06.01 12:53:33] |
|
Tusky | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.01 12:44:24 (8079) |
Bár nem Sancho vagyok, de ezt én is megcáfolhatom. A legutolsó térképfrissítés óta újból benne vannak a geoládák az iGO2006-ban és kikapcsolva az útontartás funkciót oda is navigál. Kiváncsiságból 1 ládát ezzel kerestem meg, bár SZVSZ a Russa sokkal jobb (főleg ha alá van téve egy szinteket is tartalmazó térkép). Sajnos az utolsó 1-2 Russa verziót egy kicsit elrontották, mert az utolsó kb. 15 m-en a navigálás megáll.[ előzmény: (8075) bregő és andorpapa, 2006.06.01 11:43:17] |
|
bregő és andorpapa | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.01 11:43:17 (8075) |
Az iGO-ból emlékeim szerint még nem jött ki a ládákat is kezelő verzió (Sancho, cáfolj, ha elavultak az infóim), a GPSTunerbe viszont simán be lehet importálni. A régebbi GPSTuner verziók emlékeim szerint a .loc formátumot használták, a friss változat oldalán a GPX-re találtam utalást, tehát a geocaching.hu ládalista letöltésénél, a Fájlformátum listában válaszd a .gpx-et, és a letöltött fájlt másold a PDA-ra. Hogy pontosan hogyan lehet megnyitni a GPSTunerben, azt nem tudom, már másfél éve nem használtam a programot, az újabb verziók pedig meg sincsenek nekem.
Valami waypoint (magyarul útpont) importálási lehetőséget kell keresni.[ előzmény: (8074) lalapapa, 2006.06.01 11:36:21] |
|
lalapapa | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.01 11:36:21 (8074) |
Windows 2003 van a PDA-n,egy HP Ipaq 2210-es és IGO-t használok meg a GPS Tunert, és erre szeretném felrakni a ládatérképeket. |
|
|
|