Előzmények
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2020.05.29 07:11:43 (78154) |
A turistautak megjelenítése független a tervezési algoritmustól!
Tehát ha a tervezési mód autós és a földutak le vannak tiltva és nem a legrövidebb úton próbálsz terveztetni, akkor nem szabadna dzsindzsába vezetnie a tervezőnek.[ előzmény: (78153) penomope, 2020.05.29 07:01:28] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.05.29 07:01:28 (78153) |
Nagyon jó kis térképek, köszönöm, el is mentem mindkettőt. Viszont azért keresek kimondott autós térképet, mert mikor elmegyünk "kincset keresni" mindig belefutok abban a hibába, hogy itthon betervezem az OpenMaps térképén, leginkább a parkolót, és mindig valami úttalan utakra vezet. Amiket küldtetek, azokon is mind jeleoli a turistautat. Nekem olyan térkép kellene, amin csak a tényleg autóval járható utak látszanak, így tuti nem megyek be a dzsindzsába a kocsival. Itthon mindig csesztetnek, hogy mindig hova viszem őket, aztán csak magyarázkodok, hogy otthon a térképen nem látom meddig van aszfaltozott út. |
|
|
|