Előzmények
petergabor | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.06 17:24:55 (77104) |
Sziasztok!
a helyzet az, hogy egy rétegként kezeli a feltöltött térképeket.
Most feltöltöttem csak egy megyét (Győr-Moson-Sopron) a Naviguide-ról és egy tájegységet (Kisalföld) a TuHu-ról Mapsourcen keresztül.
Amit látok a térkép kiválasztása menüben, hogy egyetlen térképként kezeli a négy különálló térképet és nem négy rétegként:
Bekapcsolva - Gyor-Moson-Sopr
on megye, Kisalfold, Kisalfold, K
[ előzmény: (77103) petergabor, 2018.09.05 21:49:34] |
|
petergabor | hozzászólásai | válasz erre | 2018.09.05 21:49:34 (77103) |
Sziasztok!
vásároltam egy GPSMAP 64s készüléket az eddigi 60CSx mellé.
Rátöltöttem Mapsourcen keresztül a TuHu turistatérképeit külön rétegekként a felületek, utak és a szintvonalak, valamint a Garmin Naviguide térképét.
Ezek után a készüléken csak a Naviguide látszik. A menüben sem látszik a TuHu. Ha csak a TuHu-t töltöm rá, akkor sem lehet a rétegeket külön kezelni.
Illetve a 60CSx-en tájegységekként is tudtam ki- illetve bekapcsolni.
Valahogy így néz ki 60CSx-en:
Hide Naviguide
Hide TUHU szintvonalak
Hide TUHU feluletek
Hide TUHU szintvonalak
illetve másik menüben:
[pipa] Aggteleki-karszt, TuHu utak
[pipa] Aggteleki-karszt, TuHu felületek
[pipa] Aggteleki-karszt, TuHu szintvonalak
[pipa] Borzsony, TuHu utak
stb.
A kérdéseim:
64s-ben ezeket nem lehet így kezelni?
64s-ben miért nem látszik rétegenként a TuHu?
Ha a Naviguide és a TuHu térképeit is rátöltöm, miért csak a Naviguide látszik (menüben is)?
Köszönöm.
Péter |
|
|
|