Előzmények
alnibell | hozzászólásai | válasz erre | 2017.05.31 08:56:10 (76229) |
Csak úgy mellékesen, az a térkép már jó pár hónapja szerepel a letölthető kínálatban. Legfeljebb nem kapott nagy hírverést.[ előzmény: (76228) NagyKG, 2017.05.30 23:32:48] |
|
NagyKG | hozzászólásai | válasz erre | 2017.05.30 23:32:48 (76228) |
Na végre!
Eddig nem foglalkoztam a turistautak.hu térképekkel mert nem tetszett a grafikája. Kisdecso által belinkelt térkép viszont tényleg jó, a grafikája valóban nagyon hasonlít a 2014-ben archivált Openmaps térképére. Ezzel a térképpel sikerült egy olyan térképrendszert rátenni a Dakotára, (NaviGuide, TopoGuide, Turistautak) ami minden téren kiszolgálja a határokon belüli navigációt, akár gyalog, bringával, vagy autóval indul el a szerencsétlen túrázó. :)[ előzmény: (76212) Kisdecso, 2017.05.29 07:44:04] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2017.05.29 06:48:02 (76211) |
Kaptunk egy levelet az info@turistautak.hu-ra:
Tisztelt Turistautak!
Régebben a letöltött térképen megjelent konkrétan a turista jelzés. Most frissíteni kellett a készüléken a térképet, és a gyalog-, illetve turista utak mindegyike sem látszik, a turista jelzés helyett, csak egy kezdőbetűt látok. Mit kell tennem, hogy a régi megszokott módon láthassam a térképet a készülékemen? Melyik térképváltozatot töltsem le?
Válaszukat köszönve
Üdvözlettel:
O. Ágnes
Megkértem a levélírót, esetleges válaszért látogasson el erre az oldalra. |
|
|
|