Előzmények
Atmosz&Zozmosz | hozzászólásai | válasz erre | 2017.04.19 17:46:01 (76151) |
Köszönöm! Gondolom akkor inkább a tracknek hihetek... Azt a készüléken meg lehet nézni, hogy hol tart éppen a track távolságadata, vagy csak a készülékből való kiolvasás után, számítógépen tudom ezt megnézni?[ előzmény: (76149) Mr Zerge, 2017.04.17 19:20:00] |
|
Mr Zerge | hozzászólásai | válasz erre | 2017.04.17 19:20:00 (76149) |
A fedélzeti számítás más algoritmus szerint működik mint a lerakott track pontok összesítése.
Nálam is így működik, az eltérés nagysága viszont változó.
Próbáld ki egyszer egy egyenes útszakaszon, akkor szerintem egyezni fog.
Úgy tudom még az is számít, hogy a track rögzítésnek milyen a beállítása.
Egy versenyen Jspanyikkal együtt mentünk végig, egyforma GPS-kel, a track szinte egyezett, a GPS úthossz mérése jelentősen eltért.[ előzmény: (76148) Atmosz&Zozmosz, 2017.04.17 18:41:25] |
|
Atmosz&Zozmosz | hozzászólásai | válasz erre | 2017.04.17 18:41:25 (76148) |
Sziasztok! Az mitől lehet, hogy 62s fedélzeti számítógépe rendszeresen rövidebb össztávot jelez a napi km-számlálónál, mint a valós, illetve a trackben rögzített adat? A legutóbbi tapasztalat: érzésre 20 km, trackadat: 20,9 km, fedélzeti számítógép: 17,3 km. Köszi, üdv |
|
|
|