Előzmények
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.23 18:54:35 (71342) |
És honnan tudom magát a progit leszedni? Amit találtam a garmin.hu-n, az a gép szerint csak egy frissítés, így nem engedi telepíteni.[ előzmény: (71341) Old Fairy, 2014.05.23 18:51:45] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.23 18:51:45 (71341) |
Törölheted/felülírhatod az átszerkesztés után. (Esetleg menthetnéd gdb-be, ha már úgyis szerkesztesz rajta. Az kevesebb helyet foglal.)[ előzmény: (71340) Norbee97, 2014.05.23 18:47:16] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.23 18:43:23 (71339) |
Akár utólag is meg lehet tenni ezt, pl Mapsource-ban (vagy Basecamp-ben) megszerkesztve a fájlt MIELŐTT feltöltenéd.[ előzmény: (71337) Norbee97, 2014.05.23 18:41:54] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.23 18:39:45 (71335) |
Legegyszerűbb útvonalpontokat lerakni az egyes utcákra és az útvonalpontok elnevezésében lehet az útburkolat típusát valamint szélességét jelölni.[ előzmény: (71334) Norbee97, 2014.05.23 18:34:41] |
|
yoggi | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.23 17:14:37 (71330) |
magyarországi tracket a TuHu-ra tölts, ha környező országban trackeltél, akkor azt tedd az openmaps.eu-ra
[ előzmény: (71329) Norbee97, 2014.05.23 17:09:51] |
|
Norbee97 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.23 17:09:51 (71329) |
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok-e, de szeretném kérdezni, hogy hogy tudok tracket feltölteni az openmaps.eu-ra?
Odáig eljutottam, hogy Űrlap kitöltése, de a tracket nem fogadja el. Azt írja, hogy "A trackfile nem tartalmaz olyan nyomvonalat vagy útpontot, amely az OpenMaps által gondozott országok területére esik." Amúgy ezt a tracket a telefonommak vettem fel, a GPSLogger nevű alkalmazással. Mit rontottam el? Légyszi segítsetek!
Köszönöm. |
|
|
|