Előzmények
MC Pite | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.16 21:06:31 (71287) |
Kipróbáltam az új stílust a garmin tuhu térképre, nagyon frankó, aszfalt, turista utak jobban láthatóak, nem oylan tolakodóak a szintvonalak, egybefügőbbek a különböző talajformák; tényleg letisztultabb, jobban látható, térképesebb.
Megnéztem most pontosan, a Földrajzi pontok-ban vannak most a ládák. Nem tudom hogy én rontottam el, vagy mi az oka.. Előbb sikerült a faqból a másik hsz-t másolnom mint amit szerettem volna, eredetileg ezt akartam: http://sylverrat.hu/faq/index.php?page=terkepek Saughassy 2009. 04. 24. 09:44:35
Viszont találtam új infót, mps-be kellene leszedni? http://sylverrat.hu/faq/index.php?page=mapsource Hajo 2008. 02. 03. 17:22:47[ előzmény: (71285) MC Pite, 2014.05.16 20:35:38] |
|
MC Pite | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.16 20:35:38 (71285) |
Sziasztok!
Etrex Vistáról 20-asra költöztem, és itt még több érdekesség van a térképekkel mint a régin volt :).
Megjelnésre elvileg itt lehet nyerni egy kis finomítást: http://turistautak.hu/tracks.php?id=33083 (már töltöm)
Ami jobban zavar, hogy régebben talán látványosságok vagy szórakozás alatt voltak a ládák, és egyszerűen rájuk tudtam keresni.
Most elég nehezen találtam meg, és rengeteg más feles pont is van körülötte.
A comos vagy gpsgames-es gpx-ek jól működnek. Eszerint raktam fel: http://blog.sancho.hu/2010/05/geolada-letoltese-garmin-gps-be-teljes.html
Ha megnyitom editorral a gpsgames-es és gc.hu-s gpx-et, már ott is látszik hogy más a struktúra.
Hogy tudnám a helyes formátumra hozni az etrex20-nak a ládás gpx-et? Hogy geoládák között jelenjen meg, elgyen leírásom, log bejegyzések, stb?!
A faq-ban Hajo 2007. 06. 06. 20:46:26-es hsz-e erre vonatkozna vagy ez valami másra?
Biztos nem én vagyok az első béna aki nem találja a választ, megköszönnék egy kis iránymutatást.
Köszönöm szépen!
Péter
u.i.: Van arra mód hogy szerkesszem egy-egy img fájl térképlistában megjelenő nevét? |
|
|
|