Előzmények
Manus63 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.04.21 14:24:35 (71086) |
Köszi. letöltöttem, el is indul, de a gpx fájlt nem tölti be, Acces Violation hibát ír ki.[ előzmény: (71084) Old Fairy, 2014.04.21 13:54:01] |
|
Manus63 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.04.21 13:47:00 (71083) |
Köszi, az útvonalpontokat időközben megtaláltam (sorry, valóban kezdő GPS használó vagyok, kicsit nehezen indul, de lassan alakul...).
Így most már csak a szintemelkedés rögzítése a kérdés, köszi a választ előre is![ előzmény: (71081) Old Fairy, 2014.04.21 11:28:31] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.04.21 11:28:31 (71081) |
Az útpontokat megtalálod a [GPS]/Garmin/GPX/Current/Current.gpx fájlban.
A 2. kérdéshez: A szintemelkedést menet közben szeretnéd pontosan látni vagy elég utólag megtudni?[ előzmény: (71079) Manus63, 2014.04.21 10:58:36] |
|
Manus63 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.04.21 10:58:36 (71079) |
Sziasztok!
Tudnátok abban segíteni, hogy kezdő Garmin e-Trex30 használóként rögzített útvonalpontokat hogyan tudom a számítógépen megjeleníteni?
A nyomvonalat betölti a MapSource, azt látom is, de a tracklogozás során rögzített útvonalpontokat, azok adatait nem tudom megjeleníteni.
Másik kérdésem, hogy ugyanezzel az e-Trex 30-al hogyan tudok pontos, vagy legalább megközelítően pontos szintkülönbséget mérni?
Ha a "Max. emelkedés" adatmezőt nézem, ott teljességgel valótlan adatot jelenít meg (példaként egy kb. 1100 méter szintkülönbségű útnál 28 métert), ha pedig a "Teljes emelkedés"-t nézem, ott ugyanennél a szintkülönbségnél kb. 700 méter mutatott.
Valamit nyilván nem jól állítottam vagy értelmeztem, ebben kérek segítséget, hogy mit?...
Köszönöm előre is! |
|
|
|