Előzmények
majormezei | hozzászólásai | válasz erre | 2013.09.10 11:46:03 (69364) |
Amúgy messzemenőleg nem teljes a lista, tapasztalataim szerint a meddőhányók igen jelentős része nem is szerepel a nyilvántartásban.
A rekultiváció a meddőhányókra vonatkozik, nem a mélyművelésű bányára.[ előzmény: (69362) -Atys-, 2013.09.10 08:10:34] |
|
-Atys- | hozzászólásai | válasz erre | 2013.09.10 08:10:34 (69362) |
Igen, megérkezett és működik is :) Nagyon köszönöm! Átkonvertáltam (két lépésben) gdi-re és már ott figyel a gps-en. A leírás tökéletesen olvasható!
majormezei: igen ezt ismertem, csak ebből hiányzik a leírás, gondoltam ha már van olyan ami tartalmazza megpróbálom azt feltölteni a kütyüre.
Amúgy érdekes és tanulságos, hogy a "rekultiváció" hányféle módon értelmezhető.. Ebben a listában van kb 30 hely ahol jártam már. És sajnos kb 10 olyan ahol a rekultiváció abban kimerült, hogy elvitték a gépeket a helyszínről.. :( A hatalmas lyukak, aknák maradtak.. és ami még veszélyesebbé teszi, hogy az évek alatt szépen benőtte az aljnövényzet! Hamarosan POI-ként rögzítem ezeket, mint veszélyes terület.De természetesen előbb meggyőződöm róla, hogy tavaly óta változott e valami[ előzmény: (69359) perRetZ, 2013.09.10 07:07:33] |
|
-Atys- | hozzászólásai | válasz erre | 2013.09.09 21:27:43 (69357) |
Szeretnék egy kis segítséget kérni, van egy kis gondom ezzel:
http://elginfo.elgi.hu/mwf/meddotar.kmz
Miután letöltöm, és rákattintok akármelyik útvonalpontra, akkor megnyit egy ablakot, a hely adataival. Viszont ha átkonvertálom akármilyen Garmin formátumra (gpx, gdi, stb) akkor a megjegyzés ablak teli lesz html kóddal, értelmezhetetlen szöveggel. (nyilván az eredeti megjegyzés részleteivel is)
Amit szeretnék:
1 vagy legyen olvasható a megjegyzés
2 vagy ne legyen ott egyáltalán
Hogy tudom ezt megcsinálni? Azt lépjük át hogy kitörölgetem a megjegyzés ablakot, mert közel 500 pontról van szó. Ez 10-20 darabnál még elmegy
Ha valaki tudja az egyszerűbb megoldást, ne kíméljen |
|
|
|