Előzmények
Photographer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.18 11:16:30 (62084) |
Nem kell elküldni, ezt magad generálod itt az oldalon: ITT Állítsd be a fájlformátumnak a .gbd MapSource v2-öt, és használd a szűrőt![ előzmény: (62082) Goothe, 2012.03.18 11:10:14] |
|
Photographer | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.18 11:08:03 (62081) |
120m-es nagyításban mutatja a térkép, ha ennél nagyobb léptékben is szeretnéd látni, akkor ajánlom, hogy .gdb kiterjesztésben töltsd le a ládatérképről a neked szükséges (akár egész Magyarország) ládát, és töltsd be Útpont menüpont alatt (Beolvasás). Ezzel a megoldással minden léptékben láthatod a geoládákat.[ előzmény: (62080) Goothe, 2012.03.18 07:57:16] |
|
Goothe | hozzászólásai | válasz erre | 2012.03.18 07:57:16 (62080) |
Sziasztok. Kellene nekem egy kis segítség. Navitel-t felraktam a map-ot be indexeltem. A ládákat hol jelzi map-on hol nem. Hogy lehet beállítani, hogy jelezze mindig? Mert pl. beütöm az egyik coordinátát akkor kiírja, hogy GCCIBA. Valaki tudna segíteni, hogy ne kelljen coordinátát pötyögtetnem? Előre is köszönöm. |
|
|
|