+
geoládák
~
|
+
megtalálások
~
|
+
felhasználók
~
|
+
poi
~
|
fórum
|
FAQ
|
belépés
Térképek
Geomap +
Mapy Tourist
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
---------------
az összes fórum egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
---------------
az összes fórum egyben
Leírások
---------------
A játékról
---------------
FAQ
---------------
Egyesület
Ki kicsoda
Fórummoderálás
Közhasznúság, 1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
---------------
GC a sajtóban
Előzmények
Laci64
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2012.01.24 14:36:07 (61093)
Úgy nem jó.
[
előzmény
: (61092) R.Guszty, 2012.01.24 14:13:40]
R.Guszty
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2012.01.24 14:13:40 (61092)
(Bár nekem Colorado-m van, de ezek eléggé hasonlítanak egymásra) Nézd meg a beállítások->Térkép->Autós nézet. Ha nem jön be akkor bocs.
[
előzmény
: (61090) Laci64, 2012.01.24 13:32:20]
Laci64
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2012.01.24 13:32:20 (61090)
Szasztok!
A következő kérdésem volna. Oregon 450 jármű profillal úgy mutatta az utat mint az autós GPS-ek.
Egyszer csak eltűnt. A jármű profil is úgy mutatja a tárképet mint ha normál lenne.
Rendszer visszaállítással sem változik semmi. Mi lehet a gond?
Laci
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[turistautak.hu]
[mozgó ládák]
[grafikonok]
[szavazások]
[jogi tudnivalók]
[e-mail]
[impresszum]