Előzmények
Botos család | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.14 14:24:52 (59081) |
Távolság alapú volt és 0,5 yard. A versenyen is ezt használtam, bár akkor még a CS-n. Gyors számolásom szerint, nem lehetett 10.000 pontos korlát 3-4 kilométeren. Az utolsó rész ami aktív maradt mint írtam egy 11 kilométeres szakasz úgy 8000 ponttal.
Köszönöm a választ egyébként. :) A korlátról nem tudtam, átállítom egy magasabb értékre a rögzítést, de az archiválás még mindig talány. [ előzmény: (59074) diego, 2011.09.14 13:26:06] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.14 13:26:06 (59074) |
A baj igazából az, hogy hiába az 1GB hely, mert maradt a 10 000 pontos korlát. Ennek megfelelően, ha automata vagy leggyakrabban volt állítva a track mentés, akkor mindig megtelt és ezért mentett. Állítsd át 4m alapúra a rögzítést, és akkor egész sok elfér. Nekem a kék túrás 20km-ek 3200 pont körülre jönnek ki ezzel a módszerrel. Ja és még egy fontos, hogy távolság alapú legyen a mérés, különben folyamatosan menti a pontokat, így ha állsz, vagy ládát keresel, logolsz akkor is menti, és azzal is telik.[ előzmény: (59070) Botos család, 2011.09.14 12:23:59] |
|
Botos család | hozzászólásai | válasz erre | 2011.09.14 12:23:59 (59070) |
62s kérdés:
A Burok-völgyi TT alatt trackeltem a gyalogos kupához.
A nyomvonal beállításai:
Szokásos verseny beállítások.
Automatikus archiválás: Ha megtelt. ( kb. 1 GB szabad hely )
Ennek ellenére három, négy kilométerenként mentett, szerintem véletlenszerűen, majd a végén készített egy 11 kilométeres szakaszt. Lehetséges, hogy ha elveszti a jelet, akkor automatikusan ment, és törli az aktív útvonalat? Meg lehet ezt akadályozni? Elég macerás összefűzögetni a darabokat. Az öreg CS, ha elvesztette a jelet, folytatta az útvonalat onnan, ahol ismét felvette a jelet, egy állományba mentve a darabokat.
Köszönettel: Jokka |
|
|
|