Előzmények
BushRangers | hozzászólásai | válasz erre | 2011.08.23 05:52:46 (58610) |
Köszönöm válaszod,jelentős a változás de még azt nem tudom melyikre is kéne állítanom a kb 40közül!!![ előzmény: (58609) halaszkiraly, 2011.08.23 05:25:26] |
|
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2011.08.23 05:25:26 (58609) |
Nekem akkor tévedett a csiksz következetesen néhányszáz métert amikor a koordináta dátum el volt állítva. Igaz, a kézzel bevitt pontok jók voltak (önmagával) csak a feltöltött pontok kerültek máshova - majd, 200 méterrel.[ előzmény: (58608) BushRangers, 2011.08.23 03:22:47] |
|
BushRangers | hozzászólásai | válasz erre | 2011.08.23 03:22:47 (58608) |
Üdv!
A kezem ügyébe került egy MAGELLAN MAP 410 típusú gps!!!Egyetlen probléma merült fel vele,mégpedig az hogy változóan kb 200-300métert csal,téved!Kicsit sokallom!:)
Használt már valaki ilyen "őskövületet"?Beszéltem már olyannal aki használt ilyet repülései során,tökéletesen meg van vele elégedve,és le is teszteltük,saját magához képest kb 2 méteren belül van a pontossága!Jól lehetne használni csak a bevitt koordinátákhoz már egy "picit"pontatlan!
Ha valaki tudna benne segíteni megköszönném.Kidobni nem szeretném!!! |
|
|
|