Előzmények
pgyp | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.06 12:29:45 (55452) |
maradjunk abban, hogy több kompetens személy is van a kérdés megválaszolására és tibbigeo is erősen közéjük tartozik. én hinnék neki a helyedben;-) én mondjuk 3 métert használok, de a kb 4méterbe a 3,4,5 méter pontosan belefér, egyik sem rosszabb vagy jobb a másiknál.[ előzmény: (55450) diego, 2011.03.06 12:19:34] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.06 12:19:34 (55450) |
Szeretnék kérni Tőled, mint kompetens személytől egy állásfoglalást: A TUhu-nak most mi a jó 3,4 vagy 5m-es beállítás? Nekem anno 2008.06.15-én tibbigeo azt javasolta, hogy kb 4m legyen a beállítás. Én azóta za összes cuccomat így használom. Most akkor mi a jó? Szeretnék jó alapanyagot gyártani.[ előzmény: (55448) olahtamas, 2011.03.06 12:11:31] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.06 12:11:31 (55448) |
Akkor egy kis összeesküvés elmélet:
Direkt tették bele a bug-ot, hogy gyengítsék a turistautak.hu projektben valók részvételét, ezzel akarnak előnyre tenni szert :)
[ előzmény: (55446) totzoli65, 2011.03.06 11:27:08] |
|
totzoli65 | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.06 11:27:08 (55446) |
Szia!
Időnként egyik-másik firmware okozza, a legújabb (4.1) most épp jó! ;-) :-P
Általában az itt preferált 5 méteres pontrakosgatás viseli meg szegény eszközt, ha nem trackelsz a tuhunak, akkor automata-legsűrűbb beállítás is megoldja a gondodat(legalábbis az egy napnál nem hosszabb túrákon). :-)
Üdv: Zoli :-)[ előzmény: (55441) jana.hu, 2011.03.06 10:49:15] |
|
jana.hu | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.06 10:49:15 (55441) |
Sziasztok!
Oregon 300-som van, de már többször tapasztaltam azt vele, hogy egy nagyobb túrán a nyomvonalat, nem tudom jól kiolvasni belőle.
Mintha kettő osztaná a track logot, és a Mapsource-el csak a felét tudom kiolvasni a másik fele pedig a Garmin/GPX/Current fájlból tudtam most is kiolvasni.
Lehet hogy memória baja van, vagy valamit ki kellene néha törölnöm a gépből?
Üdv.jana
|
|
|
|