Előzmények
DonRazzino | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.26 17:14:52 (55378) |
Hú, ez a sztenderd megoldás eszembe se jutott, köszönöm. Openmaps-ot eddig csak Szlovákiában és Ausztriában használtam. A tuhuból nem a legfelsőt raktam fel, hanem a 78.7 megás változatot...[ előzmény: (55377) pgyp, 2011.02.26 17:11:46] |
|
pgyp | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.26 17:11:46 (55377) |
Elvileg a teljes tuhus telepítő (a legfelső) jól működik. Andrés az elmúlt napokban tesztelt egy új megoldást, reméljük beválik és megszűnnek a problémák. Vagy jön a standard szöveg: használd valamelyik openmaps.eu telepítőt, ugyanazok az adatok vannak rajta, mint a tuhun.[ előzmény: (55376) DonRazzino, 2011.02.26 17:04:22] |
|
DonRazzino | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.26 17:04:22 (55376) |
Sajnos nem olvasom naponta a kütyüket, így bocsi, ha már lerágott csont: Egy ideje észrevettem, hogy a Mapsource utak + felületek + szintvonalak nézetben Budapest környékén megadja magát. Nem is foglalkoztam vele, néztem utak + szintvonalak nézetben. Ma frissítettem a tuhu-t, erre már Budapestet sem tudom nézni semmilyen nézetben, mindig ez a hibaüzenet jön kis és becsukódik a program. Ezmegmitőlvanez? |
|
|
|