Előzmények
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.21 11:44:28 (55293) |
...igen, azt a felületet.
Gondolom ott is olyan "amerikai logikás" a cím megadása mint a csixnél, hogy "rossz sorrendben" kell megadni az adatokat (házszám, cím, város vagy vmi ilyesmi).[ előzmény: (55290) columba, 2011.02.21 11:36:20] |
|
columba | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.21 11:36:20 (55290) |
So. Címkereséshez is az öreganyó felületét használja?
Az picit nehézkesnek tűnik.
De ha működik.. :)
(és vajh MINDEN magyar településről van utcaszintű térkép? elég sokat járok kies félreeső helyekre munkaügyből kifolyólag.. )
[ előzmény: (55287) jekaeff, 2011.02.21 10:31:58] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.21 10:31:58 (55287) |
Jól mondod. A "navigációs program" eleve fut az Oregonon, ez csak egy térkép, amit az megjelenít.[ előzmény: (55285) columba, 2011.02.21 10:27:29] |
|
columba | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.21 10:27:29 (55285) |
Ez rendben van, de akkor ez tulajdonképpen nem navigációs program, hanem egy térkép. Jól mondom?
Most is kilőttem a basemapot, annakidején a vistámon is ez volt a helyes megoldás.
[ előzmény: (55280) jekaeff, 2011.02.21 07:37:05] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.21 07:37:05 (55280) |
Lehet kártyásan is venni vagy CD-n.
Illetve a netről letölthető Mapsource-ot is tartalmazó frissítés is megnézhető a PC-n demó kulccsal, csak rátölteni nem szabad a kütyüre, mert akkor zárolja a többi térképet is!
Nem a "jármű" profiltól indul el, ugyanolyan térkép az mint a TuHu, ha mindkettő fent van akkor mindkettő azonnal látszik is (hacsak az egyik térkép "nem átlátszó", mert akkor kitakarja a másikat) alapesetben. Ezért érdemes úgy beállítani az Oregánót, hogy gyalogos módban csak a TuHu látszódjon, autósban pedig csak a Naviguide. Ellenkező esetben duplán szerepelnek majd az utak pár milliméter eltéréssel, plusz az útvonaltervezés is rendesen megőrül.[ előzmény: (55275) columba, 2011.02.20 22:47:34] |
|
columba | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.20 22:47:34 (55275) |
Nagyszerű, ez megnyugtató, az igot szeretem.
A szoftver mennyire más?
És ez hogy megy egyébként, beteszem a kártyát az oregonba, és ha jármű profilba kapcsolok, akkor elindul?
Vagy kell valahogy telepíteni?
[ előzmény: (55271) jekaeff, 2011.02.20 20:38:55] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.20 20:38:55 (55271) |
A Naviguide és az iGO alapjául szolgáló térképadatbázis azonos (tehát amelyik utca bent van a legújabb iGO-ban, az a legújabb Naviguide-ban is szerepel). Csak a szoftver más.[ előzmény: (55270) columba, 2011.02.20 20:02:57] |
|
columba | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.20 20:02:57 (55270) |
Ezt még megérteném.
De mikor rányomsz a hová gombra, akkor alapból a 20 km-en belüli települések listáját odanyomja a képernyőre...
Naviguide-ról hol lehetne leírást/tesztet olvasni?
Guglizok, de elég halovány eredménnyel.
Egy igo-s pda-t akarok nyugdíjazni, de azért szeretnék előtte tájékozódni... :)
[ előzmény: (55267) jekaeff, 2011.02.20 18:02:02] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.20 18:02:02 (55267) |
A turistautak térképeknél nincs címre keresési lehetőség (még város szinten sem!). A Naviguide/Topguide-nál van.[ előzmény: (55266) columba, 2011.02.20 17:42:02] |
|
columba | hozzászólásai | válasz erre | 2011.02.20 17:42:02 (55266) |
Tiszteletem,
Kérdésem van:
Oregon 450.
Rajta a Tuhu Magyarország térkép, illetve innen a ládalista.
Települést akarok keresni a frappáns:Hová nevű menüpontban.
A megjelenő legközelebbi települések listájában ott van a keresett település, ha beírom akkor kiírja, hogy nincs találat, próbálkozz a keresési feltételek módosításával...
:(
|
|
|
|