Előzmények
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2011.01.16 16:26:47 (54550) |
December közepe óta már biztos, hogy fennáll ez a bug.
Ha megpróbálnád áttölteni a GPS-re akkor is fagyna a Mapsource.[ előzmény: (54549) lelcache, 2011.01.16 15:49:30] |
|
lelcache | hozzászólásai | válasz erre | 2011.01.16 15:37:49 (54548) |
Milyen régi? Folyamatosan használom ezt a kimenetet, és eddig nem figyeltem fel a hibára! Lehet, hogy nem nagyítottam soha 5km fölé?
GPS-en sem vettem észre gondot! Vagy ott nem is jelentkezik?[ előzmény: (54547) Juju, 2011.01.16 15:27:55] |
|
Juju | hozzászólásai | válasz erre | 2011.01.16 15:27:55 (54547) |
Régi probléma, a gödöllői-tájegységben van a bug. Használj másik változatot (ne az utak + felületeket), vagy OMP.[ előzmény: (54546) lelcache, 2011.01.16 15:23:40] |
|
lelcache | hozzászólásai | válasz erre | 2011.01.16 15:23:40 (54546) |
Tudom, hogy ennek leginkább a térképszerkesztés fórumon volna a helye, de oda meg nem tudok belépni, mert huszonsokezer új üzenet van ott, amibe belehal a böngészőm. :-/[ előzmény: (54545) lelcache, 2011.01.16 15:22:42] |
|
lelcache | hozzászólásai | válasz erre | 2011.01.16 15:22:42 (54545) |
Most töltöttem le az utak+felületek formátumú turistautas térképrt, és 5km-es zoomszintnél leveri a biztosítékot a MapSource-nél. Csak regtörléssel tudtam orvosolni.
Másnál is jelentkezett?
Érdekes, hogy az összes többi tuhu-s térkép (vagy 5 formátumban szoktam leszedni) gond nélkül megy!
Viszont most éppen erre a formára volna szükségem! Nincs valakinek egy korábbi (nem túl régi) működő darab? |
|
|
|