Előzmények
Égetö | hozzászólásai | válasz erre | 2010.10.12 09:13:33 (52229) |
Hát ezt már próbáltam! MS töltöm fel és minden töltésnél törli az előzőt, így csak az utolsó az elérhető.
Ez így működött a 60CSX-nél is, csak ott ha feltöltöttem 4-5 különböző térképet, akkor külön lehetett kezelni, úgy mint ennél is a 2.4-es progival![ előzmény: (52228) R.Guszty, 2010.10.12 09:05:09] |
|
R.Guszty | hozzászólásai | válasz erre | 2010.10.12 09:05:09 (52228) |
"Valahol" :-), mintha azt olvastam volna, hogy az egy fájlban feltötött térképeket egyben kezeli. Próbáld meg egyenként feltölteni és átnevezni a térképeket, akkor külön fogja kezelni.[ előzmény: (52227) Égetö, 2010.10.12 08:45:22] |
|
Égetö | hozzászólásai | válasz erre | 2010.10.12 08:45:22 (52227) |
Frissítettem egy GPSMAP 62s gépet 2,40-ről 2.60 ra. Ezek után a feltöltött NG. TG. és Túristautak térképet nem három külön térképkén, hanem egy térképként kezelte és jelenítette meg. Nem lehet külön külön használni őket, csak egyben. Van-e valakinek öttlete, hogy ezt miért csinálja? |
|
|
|