Előzmények
mjdgm | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.24 20:44:19 (52010) |
"És bár lehet típusa válogatja, de nekem nagyon pontos volt..."
Azért tűnhetett pontosnak, mert az egyik pont több mint 100 méterrel volt elmérve! :-)[ előzmény: (52007) widi, 2010.09.24 20:17:30] |
|
widi | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.24 20:17:30 (52007) |
Több mint ötven megtalálásom volt Igo8-al, többek között a sokat vitatott GCFURI-t elsőként találtam meg vele, ráadásul éjszaka!
Ameddig lehet autóval megközelítem adott koordinátát, majd átkapcsolom gyalogos módba, és akkor nem lesz útontartás, és kész :)
És bár lehet típusa válogatja, de nekem nagyon pontos volt...[ előzmény: (52001) molnar.m, 2010.09.24 19:23:49] |
|
molnar.m | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.24 19:23:49 (52001) |
helló, nekem az a problémám hogy navigon autos gps-el szeretném keresni a ládákat, igó 8 van rátelepítve, és beírom a koordinátákat- beálítom a formátumot rámegyek hogy keresés, és nem talál semmit, és azt irja hogy nincs ut a megadot pozicíó közelében.... és nem navigál sehova...
mi lehet a baj? tud valaki segíteni?? |
|
|
|