Előzmények
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.13 10:27:12 (51695) |
jól gondolod. csak az adott könyvtárban legyen, és .img legyen a kiterjesztése, a neve lényegtelen.[ előzmény: (51692) data4526, 2010.09.13 10:18:05] |
|
data4526 | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.13 10:18:05 (51692) |
Tehát, ha jól értem akkor nam háklis arra, hogy csak a gmapsupp.img-t ismeri föl, csak azt olvassa be, csak azt a térképet használja és az egyéb elnevezésűt nem... Erősítsetek meg! Jól gondolom?[ előzmény: (51690) Skótocska, 2010.09.13 10:12:52] |
|
Skótocska | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.13 10:12:52 (51690) |
Kedved szerint *.img-re. Pl tuhu.img, omp.img ng540.img. A kártyán levő dolgok hasonlóan viselkednek a készülék memóriában levőkhöz, de azonos könyvtárszerkezetet várnak, tehát garmin könyvtár, azon belül pl gpx ha épp azt használnád.[ előzmény: (51689) data4526, 2010.09.13 10:08:09] |
|
data4526 | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.13 10:08:09 (51689) |
Köszönöm!
Este kipróbálom, de az átnevezés az nem világos. A gmapsupp-ot mivé nevezzem át, hogy továbbá is olvassa a készülésk? Mi a helyzet a kártyával? Ha oda is teszek térképet? Azt hogyan? [ előzmény: (51687) erchegyia, 2010.09.13 10:02:47] |
|
erchegyia | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.13 10:02:47 (51687) |
A helyes eljárás:
-NG feltölt
-belső memóriában létrejött .img átnevez
-TG feltölt
-belső memóriában létrejött .img átnevez
-etc
Így külön ki/bekapcsolható lesz, illetve meglesz az az előnyöd is, hogy tudod külön-külön is frissíteni őket.[ előzmény: (51684) data4526, 2010.09.13 10:00:08] |
|
data4526 | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.13 10:00:08 (51684) |
Az elmúlt héten lecseréltem a GPSMAP 60 Cx-emet egy GPSMAP 62s-re. FW frissítés után próbáltam rá feltolni a topoguide-ot, a naviguide-ot és 5db tuhus térképet, de az eredmény kétséges. Tapasztalatom szerint nem jelennek meg a térképek külön külön, mint a régi kütyün, hanem valamilyen szitsztéma szerint, egybegyúrja őket. Tehát a régi térkép kezelésével ellentétben nem a 7db térkép ki és bakapcsolásával tudok váltani a közöttük, hanem egyben látszik minden... Kérdésem az, hogy ez így normális, vagy ha nem akkor mi lehet a hiba? |
|
|
|